PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pergjigju dhe Pyet .

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sat 11 Oct 2008, 15:02

Irena Gjeje ti Te Jap Un nje kafe te shtrydhur Razz

Meqe ra llafi tek kafja Kush do na i sielli naj Makiato ?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sun 12 Oct 2008, 11:31

ta jap vlai jot makiaton se dje mora rrogen.

po ti angel me ca don te te qeras?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sun 12 Oct 2008, 21:14

me jep noj fanta eksituse se alkolin se pi

ti do noj gje?

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
ana
Antar
Antar


Numri i postimeve : 99
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Fri 24 Oct 2008, 19:40

do doja edhe une nje fanta

kam ca luledielli don ndonjeri?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Fri 24 Oct 2008, 20:28

po mi lol tjap un

kush ka i cik coca per mu se po maroj ?Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sat 25 Oct 2008, 13:58

Kam Un Do Icik Se Funi Esht Ene Maron ?

Kush Do vi te Dali i Xhiro Me Mua ? Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 33
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Pergjigju dhe Pyet .   Sat 01 Nov 2008, 02:00

Hajt se po vij une Klajdi..dalim i xhiro..Meqe ra muhabeti kush eshte
per jet note sonte mer Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sat 01 Nov 2008, 02:01

jam unaaaaaaaaaaaa

ku do ikim?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sat 01 Nov 2008, 13:53

irena kur te duash ti?

Na Mer Naj Shoqe Se 2 me 1 Nuk ben kshu qe me mir te behemi 2 me 2 Razz
Tjeter Kush Do Vi Apo Ska mo ?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
The_King
Antar
Antar


Male Numri i postimeve : 5
Age : 28
Vendbanimi : Durres
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sat 01 Nov 2008, 13:59

ec aty gjith kto goca ca behet kshu me Kush do mprezantoj naj njonen mu Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sat 01 Nov 2008, 14:06

Fol Me ket Angel Se Qy Ti Prezanton Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sat 01 Nov 2008, 15:05

une teprezantoj

kush do me prezantoje ndonje femer mua

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Mon 03 Nov 2008, 21:31

kush eshte semure i jap une ilace me grushta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Mon 03 Nov 2008, 21:36

po pytja cila eshte kitushe

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
ana
Antar
Antar


Numri i postimeve : 99
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 04 Nov 2008, 01:39

do na e thote heres tjeter pytjen
po ti angel ca ke ber si je me shendet?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 04 Nov 2008, 01:44

une mire flm ne pune ter diten

ti ke humb fare knej nga forumi nga ke qene?

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Wed 05 Nov 2008, 07:09

kam na ca ore te mira qe po humbe te ky forumi jote Angel spo di nga te dal ,vetem nje zgjidhje me ka mbete me me zene gjumi mbi komp hahaha
ti po fle gjume eee? ika ika dhe une te fle para se te me ze gjumi mbi komp.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pergjigju dhe Pyet .
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: