PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pergjigju dhe Pyet .

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sat 27 Sep 2008, 20:20

bravo ana

po ti klajdo kujt ja ke vo syun?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sat 27 Sep 2008, 21:06

mu me duket Razz:P

po ti durrsako
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sat 27 Sep 2008, 21:10

un ta kam vo ty jo klajdi Razz Razz Razz bej shaka
po ti kujt ja ke vo syun?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sat 27 Sep 2008, 21:22

angelit Razz:Razz:P:P shaka se angeli me duket e ka te veten

po doja te pysja dolcezzen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sat 27 Sep 2008, 21:26

doja tu pergjigja un ne vend te dolcezzes po nejse

po nga ke qen gjith kto koh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sat 27 Sep 2008, 21:34

pune pune durrsak

po edhe ty ste kam pare kur kam hyre une?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Mon 29 Sep 2008, 16:15

pergjigju durrsak nese e di pergjigje
po pse jeni kaq kurioz te dini se kujt i kam ven une syrin?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Mon 29 Sep 2008, 16:24

po kot moj goce

apo e ke shume sekrete ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Mon 29 Sep 2008, 16:28

patjeter qe e kam shume sekret....

pse ti do na e thuash se kujt ia ke ven syrin?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Mon 29 Sep 2008, 16:29

une ja kisha vene angelit syrin po ai sma vari

po pse kaq sekrete ke ti moj goce?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Mon 29 Sep 2008, 16:34

me vjen keq...

po tani nuk te pelqen ndonji tjeter?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Mon 29 Sep 2008, 16:38

po shikoj nga klajdi po dhe ai spo behet i gjalle me me thene ndonje fjale po pret tja them une me duket Smile

mos duhet te jete shume i fshehte shikimi jot ketu ne forum?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Mon 29 Sep 2008, 16:42

me vjen keq po nuk e kuptova pyetjen

mund te tregohesh pak me e qarte? flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Mon 29 Sep 2008, 16:44

shikimi jot qe ka kapur dike ne forum. duhet te jete shum i fshehte?

ti ja kalove diten sot ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Mon 29 Sep 2008, 16:47

shikimi im nuk ka kapur asnje ketu ne forum dhe diten deri tani e kam kaluar mire

po ti ca bore?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Mon 29 Sep 2008, 16:52

une ja ne shpi u merzita e thash te hy ne forum e shyqyr te gjeta ty dhe angelin

je ne shkolle?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Mon 29 Sep 2008, 17:55

ku humbe moj dolce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 30 Sep 2008, 20:42

dolcja humi rrugen me duket

po ti pse sjefut sot?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Thu 02 Oct 2008, 00:22

mos u bo merak durrsak se e kam nji hart te qytetit sa per te mos e humbur rrugen....

ka njeri per momentin ketu sa me bo pak muhabet?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Fri 03 Oct 2008, 19:12

ja erdha une po kam qene shum i zene ju kerkoj ndjese te gjithve

dolce ku ke qene se na ka marre malli?

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sat 04 Oct 2008, 17:48

Ju Kerkoj Ndjes Te Gjithve Qe Nuk Jam Fut Ne Forum Po Ashtu kam pas probleme per sa ate muhabetin e irenes .. Irena Kam Qen i zen Pranaj nuk te kam kthy prgj po edhe ti je bo nje menjemadhe qe nuk e ke shoqen :S

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sun 05 Oct 2008, 11:21

irena menje madhe jooooooooo cne ajo o goce e mire

kush do ma gjeje public

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Mon 06 Oct 2008, 15:19

Per cfar e don Public ti re apo te ka naj 100 leksh borxh Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 07 Oct 2008, 17:31

nuk me ka 100 po me ka 200

po ti se gjen dot ?

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Fri 10 Oct 2008, 02:08

ta gjej une angel

ca do me japesh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pergjigju dhe Pyet .
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: