PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pergjigju dhe Pyet .

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Fri 19 Sep 2008, 17:39

boooh mund te me ndihmosh ti ?

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Fri 19 Sep 2008, 18:12

sipas teje do ishte me mire te flisnim per veten apo per problemet ne bote??????????????? Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Fri 19 Sep 2008, 19:58

mendoj per problemet ne bote se per veten flasim diku tjeter Smile

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Mon 22 Sep 2008, 23:16

shum gje e bukur loja e hipnotizimit.
e beri ndonjeri nga ju dhe a ju funksionoi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 23 Sep 2008, 00:05

une se kam nisur akoma lojen

e dini se kemi te gjithe nje engjell mbrojtes.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 23 Sep 2008, 12:11

eshte e vertet qe te gjith ne e kemi nga nji engjell mbrojtes....problemi eshte se nuk e shohim.....

mund ta di se kur hyni ne forum ju forumistat se sa here qe hyj une nuk gjej asnji online......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 23 Sep 2008, 12:31

forumistat hyne po ndoshta orari qe gjen i eshte i keq shiko sa ka qene ora kur ke postuar ti me duket se (11:11) sa shume te mendojne moj goce.

mire une qe kam qene shume i zene po ju pse keni munguar ne forum?

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 23 Sep 2008, 12:58

po pse ca ka ......shume mire eshte orari.....

pse ti e beson me te vertet qe kur sheh oren me te gjith numrat njilloj te mendojne?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 23 Sep 2008, 13:30

une e besoj sepse nuk ka ndonje humbje

thjeshte me ben te ndihem me ne qef kur mendoj idene se dikush po mendon shume per mua

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 23 Sep 2008, 14:37

permbaju temes i dashur administrator:pergjigju dhe pyet..... Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 23 Sep 2008, 14:39

kerkoj ndjese pale

ti elda ca bere sot?

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 23 Sep 2008, 14:49

une asgje ne interesante.....

po ti pse me flet ne emer?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 23 Sep 2008, 14:51

ngaqe jam mesuar te te theras ashtu

mos e ke bezi ?

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 23 Sep 2008, 14:52

jo nuk e kam bezdi se ne fund te fundit ai eshte emri im.....

sipas teje tani duhet te nderroj username une?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 23 Sep 2008, 14:54

jo aspak
jam une ai qe zdo te therras me ashtu po me Dolcezza

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 23 Sep 2008, 15:01

permbaju temes se as kete radhe nuk bore pyetjen

po te nervozoj gje?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 23 Sep 2008, 15:03

jo aspak me vje mire qe me korigjon

ti e ke pire kafen?

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 23 Sep 2008, 15:09

sot ne mengjes po ndersa tani akoma jo...

po ti ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 23 Sep 2008, 15:11

as une akomase kam pire te drekes se sapo hengra cik buk

e di ca kam ngrene [per dreke?

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 23 Sep 2008, 15:14

nga ta di une nese nuk ma thua ose mund ta provoj ta gjej keshtu kot

po te pelqeu dreka te pakten?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 23 Sep 2008, 15:15

po me pelqeu se kisha shume kohe pa ngrene groshe Razz Razz Razz

do ti icik groshe ?

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 23 Sep 2008, 15:20

jo flm nuk me pelqejne...

ca na thua ndonji gje interesante?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 23 Sep 2008, 20:18

eh interesante sikur te kishte po ska jane bere monotone
ti ke ndonje gje interesante

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
ana
Antar
Antar


Numri i postimeve : 99
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Thu 25 Sep 2008, 18:39

po pergjigjem une interesante ? ja ku ka me interesante se une Razz


publik enemy ku je more se spo te shoh asnjher ne linje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Thu 25 Sep 2008, 21:51

Hmmmm Ana Ja Paske Ven Syrin Publicit Razz ....

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pergjigju dhe Pyet .
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: