PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pergjigju dhe Pyet .

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Pergjigju dhe Pyet .   Wed 27 Aug 2008, 13:59

sa shkoi ora?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Fri 29 Aug 2008, 19:57

ora eshte 6:56

kush do me beje nje kafe? se po me dhemb koka..

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 35
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sun 31 Aug 2008, 00:17

me gjithe qejf te kisha sjell nje kafe por jam aq larg.


kush do me sjell nje buzeqeshje???? Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sun 31 Aug 2008, 00:20

urdhero buzeqeshjen Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happyti pse nuk vendos ndonje foto tek avatari jot?

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 35
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sun 31 Aug 2008, 00:44

flm per buzeqeshjen dhe se shpejti do e vendos foton sa te me vie radha te shkoj tek kompjuteri ku edhe i kam fotot hehehheehheh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sun 31 Aug 2008, 14:58

Kush Do Me Sielli Nje Makiato Mua Se Marova Sot :S

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sun 31 Aug 2008, 15:06

ju lutem permbajuni temave
makiaton ta sjall une.

po nje paracetamol kush do ma gjeje? se po me dhemb koka.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sun 31 Aug 2008, 15:29

urdhero paracetamolin angel.

durrsakun spo ma shohin syte ku eshte?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sun 31 Aug 2008, 15:41

o irena sa u futa po spo gjejm castin e duhur qe te jemi te 2 ne linje.


pse asnjehere nuk ndodhemi te gjith ne nje koh ne linje ktu ne forum?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sun 31 Aug 2008, 15:43

sepse te gjithe jemi ne pune.

ti me se merresh durrsak?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 02 Sep 2008, 13:41

<...?....>

lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 35
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 02 Sep 2008, 23:16

kur do e leme nje nate te mblidhemi te gjithe ne forum Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 02 Sep 2008, 23:19

do ta leme kur te doni ju se une ketu jam 24 ore po keta te tjeret si ja bejne hallin qe se kan ne shpi Sad

ti flutura duhet kur e ke orarin e rradhes?

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 35
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Tue 02 Sep 2008, 23:26

une te shtuneve mundem me sigurte sepse keta cunat dalin edhe i kam ne dispozicion kompjuterat.


po ju te tjeret cfar thuani sikur ta leme te gjithe nje nate te mblidhemi te shtunen ne mbremje????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Wed 03 Sep 2008, 19:38

te shtunen une jam gati me ardhe se e kam ne shpi e hyj kur dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Wed 03 Sep 2008, 19:57

PeR Mu Dakort..Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Wed 03 Sep 2008, 20:27

Un Jam Gati Kur Te Doni Ju Ktu Me Keni Vetem Ma Boni i Zile Ta Di edhe un Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Wed 03 Sep 2008, 20:30

Ju lutem permbajuni temes
ateher gati jemi te gjithe presim vetem orarin e flutures qe kur ka rradhen Wink

kush e di cfare denimi i dha zoti eves kur e perzuri nga parajsa ?

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
ana
Antar
Antar


Numri i postimeve : 99
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Thu 04 Sep 2008, 22:22

mmm mendoj se e di ate barcalete qe do te thuash ti angel...
i tha qe denimi jot do te jete : do derdhesh gjak cdo muaj Wink

pse spo shoh njeri tani ne forum?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sat 06 Sep 2008, 11:47

irena shkruajti:
sepse te gjithe jemi ne pune.

ti me se merresh durrsak?

irena me fal per vonesen.un jam ne itali,me ca merem.....me pun te ndershme si nje pjese e mire e shqiptareve.
po ti me cfare meresh je ne shkolle?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Sun 14 Sep 2008, 01:11

po une jam ne shkolle njekohesisht dhe ne pune.

dolcezza po ti me se merresh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Wed 17 Sep 2008, 00:22

dolceza me duket se po fle gjume

cun lacian po ti mer poc ku je?

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Fri 19 Sep 2008, 17:26

kush ka qejf te flasi pak me mua se po merzitem ketu vetem?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Fri 19 Sep 2008, 17:27

ja kume ke mua

flasim bashke?

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   Fri 19 Sep 2008, 17:33

ke ndonji ide ti se per ca mund te flasim?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pergjigju dhe Pyet .   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pergjigju dhe Pyet .
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: