PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Mon 22 Sep 2008, 22:50

sot sa ketu e sa atje u mundova te bej 100 pune pernjehere dhe nuk mbarova asnjeren ilash te gjitha ne gjysme hahhaaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Tue 23 Sep 2008, 00:07

sot ka qene nje stres i gjalle imagjino jam nisur nga ora 10 e njesit deri ne oren 5 te mbazdites dukeshkarkar kenge nga youtube per t ebej nje disk me kenge dasmash ufaaaaaaaaaaa ca stresi

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
ana
Antar
Antar


Numri i postimeve : 99
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Thu 25 Sep 2008, 18:40

une sot kam nejte ne shpi jam trashhhhhhhhhhhhhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Thu 25 Sep 2008, 21:49

Sot Jam Kam Kaluar SHum Keq Shumk Stres Gjum llafe Keq fare :S

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Sat 27 Sep 2008, 20:22

un sot shum mir ja kam kaluar,isha ne milano bona i xhiro anej harxhova ca euro tani ne shpi duke shkrujt ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Sat 27 Sep 2008, 21:36

une sot kam qene duke rregulluat ca foto te miat dola per kafe me ca shoqe e tani ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Sat 27 Sep 2008, 22:47

Pun Gjith diten Pa Pushim Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Tue 30 Sep 2008, 20:55

pune pune nate e dite qe te shohim pakez drite.dhe pak do boj nani se duhet me u cu heret neser ne mengjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Thu 02 Oct 2008, 00:49

une sot kisha diten e pare te leksioneve......
kaloj mire.....me ne fund u ktheva ne normalitet.....
prita se mos vinte ndonjeri nga ju ketu po nuk erdhi keshtu qe po iki te flej edhe une se neser kam leksion ne 8:30
Naten e mire te gjitheve...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Fri 03 Oct 2008, 19:13

une sot kam qene neper dyqane sepse mora nje pc te re po nuk me doli i hajrit e kshuq ee ktheva e nuk mora tjeter thjesht nga nervat Very Happy

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Sat 04 Oct 2008, 17:43

Sot Gjith Diten Verdall Si Dit Pushimi Qe Ishte Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Sun 05 Oct 2008, 03:51

une sot fjeta gjithe diten e tash po rri zgjuar.... keto jane pasojat e gjumit gjate dites!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Sun 05 Oct 2008, 11:05

Dihet puna ime ter diten para kom duke u marre me nga me te ndryshmet gjera sado doja te isha per ca kohe pushin rreth 1 jave se me shume merzitem Sad

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Sun 05 Oct 2008, 13:36

une ende se kam filluar diten sot sepse sapo u zgjova dhe tash do takohem me shoqerine time...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Mon 06 Oct 2008, 00:41

sot me shkoi dita ime shume keq dola ne oborr dhe qeni im mbyti macen e fqinjeve prapa shtepis ,e ndoqa ne gjithe oborrin dhe vrapova aq shume sa qe me doli gjuha jashte nga lodhja dhe prap s'bera gje....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Mon 06 Oct 2008, 14:22

Sot keq Merzit Dola i xhiro nga shkolla Po Nuk mu shty as atje :S ... Pastaj Shkova Tek Cunat Me bo naj dor muhabet Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 34
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Sat 01 Nov 2008, 02:04

Sot piva kafen e mengjesit me vellain
dhe qe nga ai moment e mbrapa vetem ne net gjith diten Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Sat 01 Nov 2008, 02:14

une sot ne shpi dola per kafe ne durres me ca shoqe edhe prap ne shpi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Sat 01 Nov 2008, 13:44

ja tu u mor gjith diten me forumin ca me bo tjeter Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 34
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Sat 01 Nov 2008, 21:22

Sot gjith diten shpi dit shum e zymt sot Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Sat 01 Nov 2008, 21:26

Cun Lacian Sot Je Bo Per Moll re na bone marak thash se ka kishe ik Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Sat 01 Nov 2008, 22:16

sot ter diten ne forum tu u marre me klajdin se ka marre persiper me ma kalu me postime

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Sat 01 Nov 2008, 22:21

ahgahaga po normale re pse ca do bej un gjith diten te rri kot ne forum Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Mon 03 Nov 2008, 21:02

si gjithmone ne pune duke vizituar qente dhe macet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Mon 03 Nov 2008, 21:04

ta siell edhe un qenin tim ta vitojm icik se o semur Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Veēoritė e Skėnderbeut, qė nuk i keni njohur mė parė
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: