PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Wed 27 Aug 2008, 13:42

une sot akoma se kam nis diten po do ju them me vone Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Fri 29 Aug 2008, 20:09

Une sot isha per dreke me nje shokun tim te ngushte dhe me nje shoqen tone te mire ja kaluam kendshem.
tani ne puneeeeeeeeeeeeeeee

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Pershendetje   Sat 30 Aug 2008, 18:45

Un Sot Gjith Diten Pun Lale Boni Qef Ju Sa jeni te Rinj Se Ne U Plakem Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Sat 30 Aug 2008, 22:50

Une sot te diten duke nejt tek lokali perballe duke prit te vin dritat pfff sa keq jemi pa drita ah kesh more ku ta kesh

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 35
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: UNE ...   Sun 31 Aug 2008, 00:02

Une sot nuk bera dic te jashtezakonshme....shikova tv asgje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Sun 31 Aug 2008, 15:03

Dita Per Mua Ska Filluar Akom Se Jom Per Gjumesh Razz Pres Naj gje te Bukur

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Sun 31 Aug 2008, 15:30

une sot isha ne pune po mbarova heret tani do iki ne plazh me disa shoqe shpresoj tja kaloj mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Sun 31 Aug 2008, 18:36

ktu ne it monotoni e gjall,dhe sot po kshu me iku dita duke bere te njejtat gjera.shpresoj qe ora 24:00 tme kapi me ndonje disko se e ndjej veten si te burgosur ne shpi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Mon 01 Sep 2008, 00:32

une sot ne pune ter diten sepse nuk na u nderpre energjia elektrike e shyqyr bera icik pune Razz

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Tue 02 Sep 2008, 14:02

[/b] Diten sot e fillova duke menduar se kam dhe dy jave pushime Sad dhe kshu mo si gjithmon.."GallaT"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Tue 02 Sep 2008, 22:41

une sot ter diten ne pune ehhhhh si cdo dite me pak fjale

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
MissXxS
Antar
Antar
avatar

Numri i postimeve : 1
Age : 27
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Tue 02 Sep 2008, 23:41

sot dite koti mo.. na myten provimet.. bah neser prap provim dhe ku do thoni ju?? ne latinisht e ne greqisht... beh dai si va avanti cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 35
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Wed 03 Sep 2008, 17:52

une sot tere diten bera plane te shkoj ne vendlindje sepse me ka marre malli a shume per te gjithe...e me se shumti per Rokon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Wed 03 Sep 2008, 19:21

une sot para pc ter dite duke u marre me forumin qe ta bej sa me terheqes

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Wed 03 Sep 2008, 19:30

une shumeeeeeeeee pune kam pas keto dite sa sua mer menja me pak fjale vetem pune azgje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ana
Antar
Antar


Numri i postimeve : 99
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Thu 04 Sep 2008, 22:33

une sot pardadite ne shtepi mbazdite dola ne kafe me ca shoqe tani hyre pak ne kom po do dal se sjam ne terezi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Thu 11 Sep 2008, 21:46

un sot u zgjova ne 6:30 te mengjesit,bera mengjes dhe ika ne pun,shkaterrum nervat ne pun dhe tani po qetsohem duke shkruajtur ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pleshti
Antar
Antar


Female Numri i postimeve : 21
Age : 33
Vendbanimi : here anej e here ktej !!!!!!!!!
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Thu 11 Sep 2008, 22:34

sa e zanme je ti Irena amaaaaaaan , me armelen gjithditen tu pi kafe Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Thu 11 Sep 2008, 23:06

kam rene gjume ne oren 6 te mjesit jam zgjuar ne 8 e gjyse kam hap netin kam nejt ke forumi tu prit noj nje kam postu ca gjojna tani po me dalin syte per gjume

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 35
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Sat 13 Sep 2008, 00:22

sot jam zgjuar ne 4 te mengjesit ika per ne aeroport dhe erdha ne vendlindje kaq shume gjera me paskan munguar jam lodhur aq shume...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ana
Antar
Antar


Numri i postimeve : 99
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Sun 14 Sep 2008, 00:59

une sot kam qene ne shpi ter diten Sad kisha plan me dale per nje kafe me shoqet po u prish sa keq Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Mon 15 Sep 2008, 20:00

Un Gjith Diten Ne Net Sa Dola Nje Sherr i Papam Rrumuj Fare Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Tue 16 Sep 2008, 20:06

un sot u cova heret dhe ika ne pun,tani sa erdha nga puna dhe u futa me vrap ne forum.me von boo shpresoj qe do ja kaloj mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Wed 17 Sep 2008, 00:20

ne pune si gjithmon pak si pergjumesh nga kjo koha e keqe dhe pak me dhimbje koke tani po mendoj per dike qe e kam xhan e di vete ajo......

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   Thu 18 Sep 2008, 19:20

Sot Gallat Gjith Diten Futu me nje lokal futu me nje tjeter Aq Mir ja kemi Kalu Sa Ska Ku me SHku Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tregoni c'fare keni ber sot si keni kalu diten?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Veēoritė e Skėnderbeut, qė nuk i keni njohur mė parė
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: