PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mire se erdhe anetar i ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Mire se erdhe anetar i ri   Thu 22 Jan 2009, 10:53

I uroj mireseardhjen Biker boys.
Uroj t'ja kalosh super mes nesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mire se erdhe anetar i ri   Sat 24 Jan 2009, 11:42

I urojme mireseardhjen anetarit tone me te ri butterflykisses.
Shpresoj qe mes nesh te gjesh ngrohtesi dhe argetim ne te njejten kohe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 35
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mire se erdhe anetar i ri   Sun 25 Jan 2009, 23:21

gjithashtu edhe une i uroj mirseardhje kesaj antares se re.....shpresoj qe te jesh aktive ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mire se erdhe anetar i ri   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mire se erdhe anetar i ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pershkrimi me i mire i bere ndonjehere per Kosoven !!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Prezantime ::..ஜ :: Pershendet antaret-
Kėrce tek: