PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare prisni nga Viri i Ri 2009

Shko poshtė 
AutoriMesazh
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Cfare prisni nga Viri i Ri 2009   Sun 11 Jan 2009, 08:18

Une per vete pres shume...... ,po me e rendesishmja eshte te jeme mire me shendet dhe pastaj te tjerat vine vete .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare prisni nga Viri i Ri 2009   Sun 11 Jan 2009, 08:20

Jam shume kuriozete di cfare prisni ju nga ky vite?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare prisni nga Viri i Ri 2009   Sun 11 Jan 2009, 19:30

une per vete pres te me eci me mbare se ky qe kaloi

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.



Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare prisni nga Viri i Ri 2009   Tue 13 Jan 2009, 11:12

Shpresoj qe '09-ta te jete nje vit me i sukses'shem se ai qe lame pas per te gjithe ne.
Sa me shume pune ,lumturi ,paqe, dhe mbi te gjitha shendet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Cfare prisni nga Viri i Ri 2009   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare prisni nga Viri i Ri 2009
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: