PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 kthehuni pas ne vite!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: kthehuni pas ne vite!   Wed 26 Nov 2008, 15:15

Kthehuni aps ne vite kur ju ishit femije , ne boten tuaj.
Na tregoni dicka rreth femijerise tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: kthehuni pas ne vite!   Wed 26 Nov 2008, 15:19

Une kam sh nostaligje per femijerine time .
Mbaj mend qe kam qene sh camaroke, e shkathet. dhe me pelqente sh te lozja .Mbaj mend qe kam qen komandatja lagjes ( nofka qe me kishin vene shoket dhe shoqet ). Ngaqe rrija tere diten jashte duke loz ,harroja te haja dhe buk ose ksihte raste qe me mashtronte mami si e si t'me fuste te beja cupa cupa seps ei thoja oooo me iku loja.
PO te isha prape femije te njejtat gjera do beja. S'jam pishman per asgje ose sme ka ngel asgje peng nga femijeria.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: kthehuni pas ne vite!   Tue 02 Dec 2008, 16:41

kur shkonim ke pilotat me u la e me lujt cekash,gjo e pa harrushme,kam shum po kush i ma men te gjitha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: kthehuni pas ne vite!   Tue 02 Dec 2008, 16:43

Maj men kur shkoja mblidhja manaferra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: kthehuni pas ne vite!   Tue 02 Dec 2008, 16:46

kur lunim ke lagja cuna e goca petash Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: kthehuni pas ne vite!   Wed 03 Dec 2008, 11:00

Maj men qe lozja tere diten jashte me topa djegsi, petash me litar , me duar. dhe sme dilte koha te haja as buk se e kiaha menjen me dal me loz . m 'thonte mami ec mi ha buk .i thoja oo maaaaa me vone se s'me del koha Razz
Kur mi kujton mami tani shkrihemi duke qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: kthehuni pas ne vite!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kthehuni pas ne vite!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Flet Eroll Vitaku: Nė emėr tė komandantėve kam paguar haraē me vite tė tėra (Video)
» Kuvendi i Shqipėrisė nderon figurat e artit shqiptar nė 100 vite
» INTERVISTĖ ME SHKRIMTARIN E SHQUAR IBRAHIM KADRIUN
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: