PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rracizmi!!! A jeni rracista??? dhe Pse

Shko poshtė 
AutoriMesazh
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Rracizmi!!! A jeni rracista??? dhe Pse   Wed 26 Nov 2008, 15:13

A jeni rracista???

Una jo . sjam fare biles i kam inot rracistat sepse ne jemi te barabarte para zotit. Jemi te gjithe njesoj pa dallim rrace feje gjinie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Rracizmi!!! A jeni rracista??? dhe Pse   Sun 30 Nov 2008, 11:59

Weeeeeee asnje pergjigje per kete teme ncncncc Mad
D.M.TH s'ju intereson fare eeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Rracizmi!!! A jeni rracista??? dhe Pse   Tue 02 Dec 2008, 15:56

un nuk jam rracist po i kam vdekje rracistat,sidomos greket se kam qene 4 her ne greqi vetem per i fjal goje i rrifsha ju betohem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Rracizmi!!! A jeni rracista??? dhe Pse   Tue 02 Dec 2008, 16:02

edhe une . i urrej greket sepse ato jane rracista kundrejt nesh Mad Mad Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Rracizmi!!! A jeni rracista??? dhe Pse   Tue 02 Dec 2008, 16:04

bravo babydolljan njerzit me te poshter qe me kane zene syte.ke qejf ktu ne itali
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Rracizmi!!! A jeni rracista??? dhe Pse   Tue 02 Dec 2008, 16:12

e di vallai . Mjere kush eshte ne greqi .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rracizmi!!! A jeni rracista??? dhe Pse   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rracizmi!!! A jeni rracista??? dhe Pse
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xun Ēetta:Pėrshėndetje tė nderuar/a kudo qe jeni

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: