PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 E verteta dhe realiteti perballohen nese ne i lejojme te na shkaktojne dhimbje.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: E verteta dhe realiteti perballohen nese ne i lejojme te na shkaktojne dhimbje.   Sun 23 Nov 2008, 01:10

Ne mund te rregullojme hartat tona vetem nese kemi aq disipline,sa ta kapercejme ate dhimbje qe ne kemi .Per ta harritur nje disipline te tille patjeter duhet ti perkushtohemi se vertetes.Kete te vertete ne duhet ta vleresojme si me kryesore dhe me jetesore per te moren tone dhe te komoditetit te jetes sone.dhe e kunderta ,jo reatine tone duhet ta vleresojme si te parendesishme madje ajo duhet te na kenaqe,sepse na sherben per te arritur te e verteta .


Edituar pėr herė tė fundit nga sirena nė Sun 23 Nov 2008, 01:13, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: E verteta dhe realiteti perballohen nese ne i lejojme te na shkaktojne dhimbje.   Sun 23 Nov 2008, 01:12

nje shpreje thot qe Shendeti mendor eshte proces evolutiv ,eshte perkushtim ndaj se vertetes me cdo kusht.
Sa e vertet eshte per ju kjo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: E verteta dhe realiteti perballohen nese ne i lejojme te na shkaktojne dhimbje.   Sun 07 Dec 2008, 05:48

po si ka mundesi qe asnjeri si pergjigjet temave qe hap une ? dhe kjo eshte nje e vertet Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: E verteta dhe realiteti perballohen nese ne i lejojme te na shkaktojne dhimbje.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E verteta dhe realiteti perballohen nese ne i lejojme te na shkaktojne dhimbje.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Faik Krasniqi: Mos ik nga e verteta
» Selim Hasanaj: Tė dihet e vėrteta, historia e dy familjeve
» Shqiperia Etnike nga e verteta nė anderr
» Vera Kurti:Dhimbjet e mesit dhe disa keshilla per ti lehtesuar ato..!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: