PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Besimi dhe dija

Shko poshtė 
AutoriMesazh
emerald
Antar
Antar
avatar

Male Numri i postimeve : 21
Age : 29
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : te pikturoj nen ritmin e teknos
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Besimi dhe dija   Sat 22 Nov 2008, 23:22

Besimi lind kur i kthejme kurrizin dijes .
Te jesh skeptik ndojehere mund te ndihoje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Besimi dhe dija
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fjalė tė Urta - Maturia; Besimi; Vepra

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: