PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 a e ndiqni moden?? dhe a eshte e ekzagjeruar ajo ne Shqiperi??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: a e ndiqni moden?? dhe a eshte e ekzagjeruar ajo ne Shqiperi??   Fri 21 Nov 2008, 11:21

una po e ndjek Very Happy
me pelqen shume ta nderoj shpesh garderoben Very Happy
femrat e ekzagjerojne i cik me te veshuren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: a e ndiqni moden?? dhe a eshte e ekzagjeruar ajo ne Shqiperi??   Fri 21 Nov 2008, 13:00

Un Per Vete E Ndjek Moden Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: a e ndiqni moden?? dhe a eshte e ekzagjeruar ajo ne Shqiperi??   Sun 23 Nov 2008, 00:21

mua per vete me pelqejne gjerat e thjeshta dhe te bukura ,vetem ne keto gjera e ndjek moden jo ne ato te ekzagjeruarat madje i urrej kur i veshin te tjerat jo me ti vesh vete as qe behet fjal.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: a e ndiqni moden?? dhe a eshte e ekzagjeruar ajo ne Shqiperi??   Sun 23 Nov 2008, 01:38

dhe un e ndjek moden,sa per ne shqiperi nuk e di,te shohim ne vere kur te vij Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: a e ndiqni moden?? dhe a eshte e ekzagjeruar ajo ne Shqiperi??   Sun 23 Nov 2008, 14:13

durrsako ti ke harru shpin ne shqiperi re ku do me shku ma mir rri atje Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: a e ndiqni moden?? dhe a eshte e ekzagjeruar ajo ne Shqiperi??   Tue 25 Nov 2008, 11:09

Une e ndjek shume moden edhe pse ne dimer ngjajme te gjithe si shpia femijes ,te gjithe njesoj :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: a e ndiqni moden?? dhe a eshte e ekzagjeruar ajo ne Shqiperi??   Thu 27 Nov 2008, 02:07

une e ndjek moden kur kam lek Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: a e ndiqni moden?? dhe a eshte e ekzagjeruar ajo ne Shqiperi??   Thu 27 Nov 2008, 10:30

te gjith kane qejf ta ndjekin ,moden me aq sa kane mundesi Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: a e ndiqni moden?? dhe a eshte e ekzagjeruar ajo ne Shqiperi??   Thu 27 Nov 2008, 21:03

cdo gje brenda mundesive kuptohet Wink po te dini dicka :
Mundesit ja krijon vete njeriu vetes se tij Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: a e ndiqni moden?? dhe a eshte e ekzagjeruar ajo ne Shqiperi??   Fri 28 Nov 2008, 13:03

PO mi sirena ke te drejte por s'krijohen mundesite duke nejt se s'vjen leku nga qielli .
Kur me mundesi dmth po ta majti xhepi e ndjek moden. Nese jo prape cdokush ne menyren e vet e ndjek moden
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: a e ndiqni moden?? dhe a eshte e ekzagjeruar ajo ne Shqiperi??   Fri 28 Nov 2008, 13:42

dhe un e ndjek moden me aq sa kam mudesi se ktu kushtojn shum Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: a e ndiqni moden?? dhe a eshte e ekzagjeruar ajo ne Shqiperi??   Mon 01 Dec 2008, 12:06

sot psh e kom njek moden gjasme . JOm vesh bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: a e ndiqni moden?? dhe a eshte e ekzagjeruar ajo ne Shqiperi??   Tue 02 Dec 2008, 15:34

dhe un e ndjek odn dhe shpresoj qe ne shqiperi ta ndjekin te gjithe Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: a e ndiqni moden?? dhe a eshte e ekzagjeruar ajo ne Shqiperi??   Mon 15 Dec 2008, 01:29

njeriu mundohet me aq sa mundet por me e rendesishme per mua eshte e njeriu ne radhe te pare te kete higjenen personale ne rradhe te pare Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: a e ndiqni moden?? dhe a eshte e ekzagjeruar ajo ne Shqiperi??   Thu 25 Dec 2008, 15:28

ne shqiptaret jemi rrac e bukur kshuqe se kemi shum te nevojshme me e ndjek moden Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: a e ndiqni moden?? dhe a eshte e ekzagjeruar ajo ne Shqiperi??   Fri 26 Dec 2008, 10:46

jam dakort me kete qe citoi durrsaku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: a e ndiqni moden?? dhe a eshte e ekzagjeruar ajo ne Shqiperi??   Fri 26 Dec 2008, 19:02

un e ndjek per veten time Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: a e ndiqni moden?? dhe a eshte e ekzagjeruar ajo ne Shqiperi??   Mon 29 Dec 2008, 16:45

dhe un e ndjek,po ishallakan fillu dhe shumica e shqiptareve me e ndjek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: a e ndiqni moden?? dhe a eshte e ekzagjeruar ajo ne Shqiperi??   Tue 30 Dec 2008, 11:29

PO . te gjithe shqiptaret kane fillu e ndjekin sh fare moden.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: a e ndiqni moden?? dhe a eshte e ekzagjeruar ajo ne Shqiperi??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a e ndiqni moden?? dhe a eshte e ekzagjeruar ajo ne Shqiperi??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Nje liber ne gjermanisht i Artistes Alida Hisku eshte nje dhurate e bukur per cilindo...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: