PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me MunGon.....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Me MunGon.....   Fri 21 Nov 2008, 11:11

me mungon nje person qe e kam larg , cum larg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   Fri 21 Nov 2008, 12:59

me mungon pffff te gjithe me mungojne Very Happy

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
armando
Antar
Antar


Numri i postimeve : 72
Age : 27
Registration date : 08/09/2008

MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   Fri 28 Nov 2008, 00:49

me mungon nje rexhina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   Fri 28 Nov 2008, 01:06

me mungon ?Rolling Eyes se di as vete cfare me mungon Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   Fri 28 Nov 2008, 12:11

Me mungon nje makine . Shpresoj ta blej se shpejti ;(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   Fri 28 Nov 2008, 12:20

ti qeke mashtruse mu me the kam golf 4

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   Fri 28 Nov 2008, 12:29

hahahah e kisha . Ajo ishte zemra ime. tashi eshte bere zemra dikujt tjeter se e kom shit Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   Fri 28 Nov 2008, 14:02

me mungon durresi me gjith shoqerine Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   Fri 28 Nov 2008, 23:54

me mungojne leket se ka rone puna Sad

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   Sat 29 Nov 2008, 11:13

nje mendim me Angel Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   Sun 30 Nov 2008, 01:59

i mungon mendja Angel jo leku Razz ,se po pate mendjen ke dhe lekundhe jo e kunderta Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   Sun 30 Nov 2008, 11:14

e ke gabim sirena mund te kesh mendjen po s'ke lekun . Mendja eshte sh pjellore por per ketu ne shqiperi vallai s'hyn ne pune fare
na mungojne leket vallai
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
emerald
Antar
Antar
avatar

Male Numri i postimeve : 21
Age : 29
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : te pikturoj nen ritmin e teknos
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   Sun 07 Dec 2008, 01:18

Dhe une te njejtin mendim me ty kam Babyboll.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   Sun 07 Dec 2008, 02:57

babydoll e ke shume gabim moj vajz une per ekonomik studioj dhe e di shume mire dhe jam ne vite te fundit,ai qe ka mend ka leke dhe jo budallai qe sja di vleren cfare lekut dhe sdi ta menaxhoj.
me fal te te beje nje pyetje:kush e ka lekun sot ,budallai apo i mencuri ne bote?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   Sun 07 Dec 2008, 11:00

ato qe njof une ju ka rene leku ne dore ose nga tokat ose pislliqet. dhe jo nga shkolla e larte ose zgjuarsia qe ata kane .
Normale qe ka dhe njerez te mencur qe dine te menaxhojne ato pak lek qe kane.
Po qe ne shumicen e rasteve ju ka rene leku ne dore pa dashje .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   Sun 07 Dec 2008, 12:44

sirena shkruajti:
babydoll e ke shume gabim moj vajz une per ekonomik studioj dhe e di shume mire dhe jam ne vite te fundit,ai qe ka mend ka leke dhe jo budallai qe sja di vleren cfare lekut dhe sdi ta menaxhoj.
me fal te te beje nje pyetje:kush e ka lekun sot ,budallai apo i mencuri ne bote?
oj ti po zoti sti jep te dyja o te jep lekun o te jep mend pse se ke vene re ketu ne shqiperi qe te gjithe budallejve u ka rene leku ne dore Sad

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   Mon 08 Dec 2008, 16:47

bravo. kete po mundohesha te thoja dhe une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   Tue 09 Dec 2008, 13:59

me mungon shqiperia dhe durrsi jasht mase shum Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   Wed 10 Dec 2008, 06:26

Angel Zoti te ka dhene jeten dhe mendjen ,te tjerat i ke ti ne dore te zgjedhesh.mund te kesh gjithcka po dhe mund te mos kesh asgje ,gjithcka varet nga zgjaursija jote dhe jo nga mundesit sepse mundesit ja krijon vete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   Wed 10 Dec 2008, 12:41

o sirene flas per realitetin ne shqiperi jo ne pergjithsi sepse keto teori i di shume mire vllai jot

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   Wed 10 Dec 2008, 14:34

me mungon shoqeria shuuum Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   Wed 10 Dec 2008, 14:38

me mungon durrsaku se e kom pas dash shume

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   Thu 11 Dec 2008, 05:31

ti vellai im Razz une po flas cfare jetoj vete dhe jo per boten nejse
me mungon nje njeri qe te me kuptoj dhe jo te me keqkuptoj si puna e Angel Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   Thu 11 Dec 2008, 15:42

me mungon vetja Very Happy

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   Thu 11 Dec 2008, 16:39

me mungon shoqnia ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me MunGon.....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me MunGon.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: