PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Siguria e vetme dhe e vertet ne jete qendron ne kenaqesin dhe pasigurin e jetes?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Siguria e vetme dhe e vertet ne jete qendron ne kenaqesin dhe pasigurin e jetes?   Thu 20 Nov 2008, 01:13

Vete dashuria ndaj vetvetes siguron motiv per ndryshime te tilla te rendesishme ;ajo eshte dhe baza e guzimit per te rrezikuar.
Ju lutem me thoni mendimin tuaj ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Siguria e vetme dhe e vertet ne jete qendron ne kenaqesin dhe pasigurin e jetes?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shpresa Krasniqi:FJALA E RASTIT E MBREMJES PERKUJTIMORE NE NENTEVJETORIN TE NDERRIMIT JETE TE BABAIT TIM(HAXHI KRASNIQI)
» Monda Korca: "Cdo gje ne jete buron nga dashuria.", Interrviste me aktorin Anastas Nika, Bisedoi Raimonda Moisiu, Gazeta Tirana Observer
» Besnik R. Bardhi:LLAMBA ELEKTRIKE DHE MESUESJA ME JETE TE SHKURTE
» Kryqi i Kuq Shqiptar: Kush dhuron gjak shpėton njė jetė
» Dilaver Goxhaj:NATO-ja e vetme nuk mund ta clironte Kosoven! A. Kurti Opozitari I vetem ne Kosove,Interviste,nga Raimonda Moisiu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: