PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Mon 17 Nov 2008, 16:37

Cfare preferoni me shume:
Pushimet verore apo ato dimerore??


Une me shuem pelqej pushimet vereore me shuem se ato dimeroret sepse se duroj dot dimrin , merdhif shume edhe pse ekam sh qejf boren . Me pelqejne pushimet verore dhe dielli ne vecanti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Mon 17 Nov 2008, 16:39

ato dimerore se veroret na erdhen ne maje te hunes

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Mon 17 Nov 2008, 16:42

eeeeeeeeeee .
Una veroret shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Mon 17 Nov 2008, 17:05

mka mor malli per boreeeeeee

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Tue 18 Nov 2008, 19:53

ku ka pushime me te bukre se ne vere re,ne rrefugjatet mezi presim gushtin qe te vijme me kalu pushimet aty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Wed 19 Nov 2008, 03:29

dhe mua si Angel dua te shikoj bardhesi nga te gjitha anet dhe te loz me bore ,kam me vajte ne Mal te Dajtit se ka rene pak bore tani Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Wed 19 Nov 2008, 13:27

nga i ane dhe dimrore dhe verore,se eshte e vetmja kohe kur ne kthehemi ne shqiperi.ndoshta do ju dukem shum patriot por eshte e vertet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Wed 19 Nov 2008, 14:21

i Kam provuar dhe pushimet verore dhe ato dimerore. Por si veroret ska.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Wed 19 Nov 2008, 21:33

jam dakort me babydoll,ku ka me te bukur se ne vere prsh,paradite plazh,mazdite nga vollga Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Thu 20 Nov 2008, 12:10

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Fri 21 Nov 2008, 13:27

Pushimiet verore me pelqejn me shum

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Sun 23 Nov 2008, 13:35

po ti zdi not mor klajd pse fol kot

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Sun 23 Nov 2008, 14:10

ne fakt te kam ngja ty pranaj Razz ... Ku Ka Si Vera re se dimri o tu na siell vdekjen shpejt Razz kurse vera ta shton jeten Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Tue 25 Nov 2008, 11:12

Maroj per pushimet verore se dimeroret ma thajne turinin
Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Wed 26 Nov 2008, 05:19

cdo gje e ka te miren dhe te keqen,te bukuren dhe te cpifuren e saj , keshtu eshte dhe puna e sitineve Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Wed 26 Nov 2008, 15:00

hihihihi sirena ta paska thon nona ty ate perrallen e stineve me duket Very Happy qe cdo stine ka te miren dhe te bukuren e vet Razz
flower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Wed 26 Nov 2008, 20:49

ahhahah jo babydoll ti meson koha ,jeta Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Thu 27 Nov 2008, 02:11

dimerore te luj em topa bore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Thu 27 Nov 2008, 10:26

Ok 0pra meqe jemi ne dimer po i pelqej pushimet dimerore me kusht qe te loz me topa bore me irenen dhe sirenen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Thu 27 Nov 2008, 21:15

keshtu pra babydoll do kenaqemi po me nje kushte : une tju godas juve me forte se ju mua Razz Razz Razz Razz

Pastaj po keta cunat ti marim apo jo se gjynaf ti lem ? si thoni goca? Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armando
Antar
Antar


Numri i postimeve : 72
Age : 27
Registration date : 08/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Fri 28 Nov 2008, 00:23

ku do shkoni ju pa ne iher kush je lun vetem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Fri 28 Nov 2008, 01:09

ehe shkojme dhe i lujme fene duke loz me bore ,po cfare te bejem qe spo na bie bore, vetem shi Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Fri 28 Nov 2008, 12:09

ok shumica fiton .
Pushimet dimerore qe te loz me topa bore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Fri 28 Nov 2008, 14:08

ktu ngeli vetem tu ran bore re,ci du kto pushime un te thaj ftohtit?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   Sat 29 Nov 2008, 11:20

Dimeroret sa per pak. I fem durrsakut ec nderrohemi bashke .ti ec ne shqiperi une ne itali sa per pak dite Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pushimet verore apo ato dimerore dhe pse??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nesėr nis koha verore
» Deti, liqeni, pushimet...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: