PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sinqeriteti : cilesi apo dobesi????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Sinqeriteti : cilesi apo dobesi????   Mon 17 Nov 2008, 16:34

X mendimin tim eshte cilesi ku duhet te dish ta shprehesh sepse ne shuem raste meret dhe si dobesi.

JU si e mendoni???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti : cilesi apo dobesi????   Mon 17 Nov 2008, 16:36

mendoj se shume her ta marrin per dobesi

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti : cilesi apo dobesi????   Tue 18 Nov 2008, 03:56

Sinqeriteti : cilesi apo dobesi????
te tregohesh i/e sinqerte duhet te dish me ke person ke te besh dhe sipas personit qe ti ke te besh duhet te tregohesh apo jo i/e sinqerte qe te vleresohet per ty cilesi apo dobesi. Nese ti harrin dhe e njef ne te vertet se kush eshte ky person atehere sinqeritet varet nga ty ne lidhej me personin qe kontakton .Une personalisht ne baz te personit qe une kontaktoj e gjykoj duhet te jem apo jo e sinqerte,por njeriu nuk duhet te jete i sinqert me te gjithe sic i thon dhe asaj fjales se urte "Sinqeriteti vyrtyti i budallait".Pra sinqeritet eshte dhe cilesi dhe dobesi per nje person nese ai harrin apo jo te njof se kush eshte ne te verte personi qe ai ka te beje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti : cilesi apo dobesi????   Tue 18 Nov 2008, 12:54

te dyja njisoj,por varet kujt ja shpreh sinqeritetin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti : cilesi apo dobesi????   Tue 18 Nov 2008, 13:18

s'ka me sinqeritet ne kete bote te ndyre ...
Duhert te jete cilesi por qe te gjithe ta morin per dobesi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti : cilesi apo dobesi????   Sun 23 Nov 2008, 00:36

ne kete bote qe jemi ne, te jesh i sinqerte me te gjithe eshte budallalluku me i madhe qe mund te besh Sinqeriteti eshte virtyte i budallait
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti : cilesi apo dobesi????   Sun 23 Nov 2008, 01:58

me raste ta quajne dobesi,por duhet te gjesh rastin dhe personin e duhur per te qene i sinqerte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti : cilesi apo dobesi????   Mon 01 Dec 2008, 12:15

PEr mua ne te shumten e rasteve eshte cilesi .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti : cilesi apo dobesi????   Tue 02 Dec 2008, 15:26

per njeriun qe don quhet cilesi,per ate qe futme qe ta ka me te futme quhet dobesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti : cilesi apo dobesi????   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sinqeriteti : cilesi apo dobesi????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: