PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 a ju pelqejne lokalet me karaoke?? Dhe a ju pelqen te kendoni?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: a ju pelqejne lokalet me karaoke?? Dhe a ju pelqen te kendoni?   Sun 16 Nov 2008, 16:06

Mua po . me pelqejne shume lokalet qe kane karaoke .biles kam qene dhe kam kenduar ne nje lokal . Shyqyr qe ishte erresire dhe su dukja mire se lash nom , stonoja shume .


PO juve??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: a ju pelqejne lokalet me karaoke?? Dhe a ju pelqen te kendoni?   Sun 16 Nov 2008, 19:33

hahahah sme ka ndohd noj here

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: a ju pelqejne lokalet me karaoke?? Dhe a ju pelqen te kendoni?   Mon 17 Nov 2008, 11:03

Mua po dhe kam lene nom vallai. mire qe ishte eresire dhe sma pane turinin Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: a ju pelqejne lokalet me karaoke?? Dhe a ju pelqen te kendoni?   Mon 17 Nov 2008, 13:42

e pra se do ishin tremb prej teje do thonin mire qe zdi me kanu po qeka ene e shemtut

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: a ju pelqejne lokalet me karaoke?? Dhe a ju pelqen te kendoni?   Mon 17 Nov 2008, 14:49

i kam inat lokalet me karaoke,se bojne te gjith si justin timberlake,pse re me nigju ato pallat shkoj ne lokal un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: a ju pelqejne lokalet me karaoke?? Dhe a ju pelqen te kendoni?   Mon 01 Dec 2008, 12:23

Durrsaku e ke gabim . nuk e di a ke vajt noiher neper lokale ku ka karaoke. masanej neper keto lokale shkojne . kendojne me sakte ato qe kane vesh muzike. dhe eshte shume gje e mrie per te kaluar pak ore te kendshme dhe te kenaqesh nderkohe .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: a ju pelqejne lokalet me karaoke?? Dhe a ju pelqen te kendoni?   Tue 02 Dec 2008, 15:24

ktu mi babydoll vdesin per ato lloj lokalesh se ka me shumic por mu nuk me pelqejn,kam qen gjithato her dhe jam merzit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: a ju pelqejne lokalet me karaoke?? Dhe a ju pelqen te kendoni?   Tue 02 Dec 2008, 16:22

Ahhh . Jo me ketu mezi eshte nje lokal,dhe kenaqesh .argetohesh shume Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: a ju pelqejne lokalet me karaoke?? Dhe a ju pelqen te kendoni?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a ju pelqejne lokalet me karaoke?? Dhe a ju pelqen te kendoni?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: