PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 35
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Tue 03 Feb 2009, 03:12

une per vete ,bej jete nate sidomos te shtuneve se jo cdo nate ,e kete javen e fundit qe e kalova ne Treviso o zot ketu behet jeta e nates e bukur...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 32
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Tue 03 Feb 2009, 10:52

S'kam bo qekuri jete nate. S'kam dale me. S'me behet per te dale.
U mesova me rutinen e perditshme dhe s'kam qejf fare te dal naten.
Duhet me nderru pllaken se kshu sic e kam nis se kam mire Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Shpresa Krasniqi:FJALA E RASTIT E MBREMJES PERKUJTIMORE NE NENTEVJETORIN TE NDERRIMIT JETE TE BABAIT TIM(HAXHI KRASNIQI)
» Monda Korca: "Cdo gje ne jete buron nga dashuria.", Interrviste me aktorin Anastas Nika, Bisedoi Raimonda Moisiu, Gazeta Tirana Observer
» Besnik R. Bardhi:LLAMBA ELEKTRIKE DHE MESUESJA ME JETE TE SHKURTE
» Kryqi i Kuq Shqiptar: Kush dhuron gjak shpėton njė jetė
» Alfred Papuēiu: Nga ditari i njė jete nė Diasporė (I)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: