PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare ju pelqen me teper? Te merni apo te beni dhurata...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 32
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Cfare ju pelqen me teper? Te merni apo te beni dhurata...   Sat 08 Nov 2008, 16:05

Mua me pelqen me shume te bej dhurata. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 33
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare ju pelqen me teper? Te merni apo te beni dhurata...   Sat 08 Nov 2008, 16:07

te bej edhe te marr mendoj se eshte kenaqesi sepse ndihesh shume i rrespektuar nga ai qe te ben dhurate

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.



Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare ju pelqen me teper? Te merni apo te beni dhurata...   Sat 08 Nov 2008, 16:38

mua me pelqen dhe te mar.te mar sepse me ben te ndjehem ekzstent,e njejta arsye dhe pse te bej dhurata.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare ju pelqen me teper? Te merni apo te beni dhurata...   Sun 09 Nov 2008, 18:41

Me Shum Me Pelqen te mar dhurata se sa te coj

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
armando
Antar
Antar


Numri i postimeve : 72
Age : 27
Registration date : 08/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare ju pelqen me teper? Te merni apo te beni dhurata...   Mon 10 Nov 2008, 01:21

mu me pelqen te bej dhurata sepse eshte gje e bukur kur shikon tjetrin qe i qesh fytyra nga gezimi qe merr nje dhurate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 32
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare ju pelqen me teper? Te merni apo te beni dhurata...   Sat 15 Nov 2008, 11:22

Klajdi_Dr shkruajti:
Me Shum Me Pelqen te mar dhurata se sa te coj
PO ti kurnac je e ke me ngel s'ke per te bo hajer ti noiher tongue tongue tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare ju pelqen me teper? Te merni apo te beni dhurata...   Sat 15 Nov 2008, 13:09

me mir te me bojn dhurata se o bo keq per lek Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 32
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare ju pelqen me teper? Te merni apo te beni dhurata...   Mon 01 Dec 2008, 12:23

Edhe te mar edhe te bej. PO tani qe jane dhe festat afer mos pyt,duhet me mledh noi lek per dhurata Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare ju pelqen me teper? Te merni apo te beni dhurata...   Tue 02 Dec 2008, 15:22

te mar dhurata,sidomos qe mas ca ditesh kam 25-vjetorin Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 32
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare ju pelqen me teper? Te merni apo te beni dhurata...   Tue 02 Dec 2008, 16:18

Ti boj i dhurate durrsakut.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare ju pelqen me teper? Te merni apo te beni dhurata...   Tue 02 Dec 2008, 16:19

flm babydoll,do e pranoja me gjthe qejf dhuraten Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 32
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare ju pelqen me teper? Te merni apo te beni dhurata...   Wed 03 Dec 2008, 11:05

Ti boj i dhurate durrsakut per 25 vjetor. Iher bohet robi 25 vjec Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 32
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare ju pelqen me teper? Te merni apo te beni dhurata...   Fri 26 Dec 2008, 10:59

DO BOJ DHE DO MAR SH DHURATA KETO DITE santa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare ju pelqen me teper? Te merni apo te beni dhurata...   Fri 26 Dec 2008, 18:53

me mor kom qef shum apo sesht ene koh festash nashi do mbushem plot Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare ju pelqen me teper? Te merni apo te beni dhurata...   Mon 29 Dec 2008, 16:57

me pelqen te bej dhurata se ndjej kenaqsi kur i bej e tjeret te lumtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 32
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare ju pelqen me teper? Te merni apo te beni dhurata...   Tue 30 Dec 2008, 10:53

sot te bej. sepse do i boj motres dhurate se sot ka ditlindjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 35
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare ju pelqen me teper? Te merni apo te beni dhurata...   Tue 20 Jan 2009, 03:45

une edhe marr por edhe me duhet te bej ngase marr shume...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Cfare ju pelqen me teper? Te merni apo te beni dhurata...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare ju pelqen me teper? Te merni apo te beni dhurata...
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Gra tė mira e tė bukura Ju pėrshėndet poeti Vullnet Mato me poezinė DHURATA GRAVE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: