PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Thu 25 Dec 2008, 15:26

te besh sa me shum dashuri,te hash fruta dhe te meresh me sport
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Tue 30 Dec 2008, 12:25

Me menje te gjiteh jane te rinj. po mosha ecen vit pas viti pa e kuptuar dhe vetem kur e hseh veten te plakur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Sun 11 Jan 2009, 07:39

Koha eshte si lumi qe skethehet mbrapa ,me te njejtein ritem ecen dhe mosha, po problemi qendron qe gjate kesaj kohe te jesh i lumtur dhe sado te plakesh je i rri ne shpirte Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nazmi Rudari:KOHE ME KA MBETUR PAK
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: