PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Wed 05 Nov 2008, 06:19

Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte per mua:
te jetosh sinqerisht,
te hash ngadale,
dhe te genjesh rreth moshes

C'mendim keni rreth kesaj dhe kush eshte sipas jush? Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Fri 14 Nov 2008, 03:14

te merresh me sport
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Fri 14 Nov 2008, 12:54

te puthesh i ehr ket sirene e plazhit Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Fri 14 Nov 2008, 15:26

ti japesh dajak klajdit mjes drek dark

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Sat 15 Nov 2008, 14:20

do ju duket vulgare po un kam lexu qe te besh sa me shum dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Sat 15 Nov 2008, 14:22

ahgahaghagha pse tu ka shtu jeta ty qe ke bo dashuri ee Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Sat 15 Nov 2008, 14:26

po re,ja mshif mu shif angelin e do e kuptosh diferencen Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Sat 15 Nov 2008, 14:27

ahaghagaha ca te shofesh ke ty se ti ate ngjyr ke floket Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Sat 15 Nov 2008, 14:29

???? o lali u bone tap me duket Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Sat 15 Nov 2008, 14:30

e me zuni kjo milka e hengra Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Sat 15 Nov 2008, 14:31

seksi eshte 1 per te qene i ri Very Happy

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Mon 17 Nov 2008, 15:22

sa vulgar "seksi" thot.te besh dashuri te hash sa me shum fruta dhe te meresh me sport
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Mon 17 Nov 2008, 16:20

Jam dakort me ty Durrsaku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Mon 17 Nov 2008, 17:06

1 iher oshte sporti masanej sexy Razz ehu sa ka po sme vikan ne menje kur te me kujtohen do i shkkruj

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Tue 18 Nov 2008, 10:40

sporti
e qeshura
per sex-in se di Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Tue 18 Nov 2008, 12:10

nje here ta provosh kur tjeter zdo kerkosh Very Happy babydoll

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Tue 18 Nov 2008, 12:42

te mos pish cigare dhe alkol mbetesh gjithmon i ri,babydoll ta siguroj un qe te besh dashuri eshte numri 1 Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Tue 18 Nov 2008, 13:31

JO JO ja keni fut kot.
Kot e fusni dashnine (sexin) ne kete mes po he.
Mbase me menje te rinon por qe kshuja se besoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Tue 18 Nov 2008, 18:42

pi cigare e raki nuk plakesh kurre se vdes i ri

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Tue 18 Nov 2008, 19:50

po dhe te pish pak cocaine,heroine e hashash angelo Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Fri 21 Nov 2008, 00:06

mendoj se nuk do ishte keq Very Happy

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Fri 21 Nov 2008, 10:14

[quote="Angel"]pi cigare e raki nuk plakesh kurre se vdes i ri[/quote
hihihiihi
Angel sa e forte kjo

Une mendoj se te jetosh mire nen ritmin e jetes, te hash sh mire
dhe te qeshesh shume Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Sat 22 Nov 2008, 03:31

qesh ti qesh te dalin rrudhat po he
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Sat 22 Nov 2008, 03:34

e qeshura te shton jeten .me shtimin e jetes aq me shume plakesh hahahha me mire rri e vrenjete ne fyture dhe e qeshur ne shpirte Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   Mon 15 Dec 2008, 01:53

1 ushim i mire
2 pushim
besoj jane me kryesoret cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sekreti per te mbetur gjithmone i/e ri/e eshte ...........?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nazmi Rudari:KOHE ME KA MBETUR PAK
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: