PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cila eshte gjeja qe vleresoni me shume ne jete?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Cila eshte gjeja qe vleresoni me shume ne jete?   Tue 04 Nov 2008, 01:25

kush eshte gjeja me e shtrenjte per ju ne jete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ana
Antar
Antar


Numri i postimeve : 99
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja qe vleresoni me shume ne jete?   Tue 04 Nov 2008, 01:29

mensoj se vete jeta Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja qe vleresoni me shume ne jete?   Tue 04 Nov 2008, 12:22

normale qe esht jeta te tjerat vin vet

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja qe vleresoni me shume ne jete?   Tue 04 Nov 2008, 14:56

familja kuptohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja qe vleresoni me shume ne jete?   Wed 05 Nov 2008, 02:23

i bashkangjitem fjales se kitushit

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja qe vleresoni me shume ne jete?   Wed 05 Nov 2008, 13:00

gjithashtu edhe un jam nje mendimi me Kitushin Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja qe vleresoni me shume ne jete?   Sat 08 Nov 2008, 14:33

Familja ime eshte gjeja me e shtrenjte qe kam ,sidomos mami imeee flower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja qe vleresoni me shume ne jete?   Sat 08 Nov 2008, 14:34

hmm po mua apo me hodhe posht mua Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja qe vleresoni me shume ne jete?   Sat 08 Nov 2008, 14:36

Klajdi_Dr shkruajti:
hmm po mua apo me hodhe posht mua Razz

only 4 uuuu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja qe vleresoni me shume ne jete?   Sat 08 Nov 2008, 15:36

familja dihet,por vlersoj dhe inteligjencen e njerzve dhe sinqeritetin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja qe vleresoni me shume ne jete?   Sun 09 Nov 2008, 18:45

babydoll mrapa pilafit e jep puthjen ti se para nuk bohet fjal Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
armando
Antar
Antar


Numri i postimeve : 72
Age : 27
Registration date : 08/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja qe vleresoni me shume ne jete?   Mon 10 Nov 2008, 01:23

edhe une vlersoj famijne eshte gjeja me kryesore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja qe vleresoni me shume ne jete?   Sun 11 Jan 2009, 08:33

Familja padyshime por vleresoj dhe dicka te personat e tjere kur ata jan "vetvetja" pavarsisht se si jan por e pranojne realitetin se kush jane ne te vertet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja qe vleresoni me shume ne jete?   Wed 14 Jan 2009, 16:25

vetja se e kam lane mas dore Very Happy

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja qe vleresoni me shume ne jete?   Thu 15 Jan 2009, 11:47

Vleresoj sh sinqeritetin dhe urrej falsitetin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja qe vleresoni me shume ne jete?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila eshte gjeja qe vleresoni me shume ne jete?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ē' ĖSHTĖ NJERIU? CILA ĖSHTĖ ORIGJINA? ĒFARĖ LLOJ SHORTI KA AI?
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: