PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 JU PELQEN JETA QE BENI

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: JU PELQEN JETA QE BENI   Mon 03 Nov 2008, 21:16

ju duket se beni nje jete rutine apo mandoni se po kenaqeni?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN JETA QE BENI   Mon 03 Nov 2008, 21:20

jet luksi pa kokerr leku ne xhep Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN JETA QE BENI   Mon 03 Nov 2008, 22:06

me then te drejten jeta e momentit nuk me pelqen sepse eshte nje monotoni e tmerrshme vetem pune azgje tjeter

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
ana
Antar
Antar


Numri i postimeve : 99
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN JETA QE BENI   Tue 04 Nov 2008, 01:34

jooooooooooooooooooooooooooooooooo Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN JETA QE BENI   Tue 04 Nov 2008, 02:19

jeta qe beje seshte keq po njeriu kerkon me shume ne jete "sa me shume te kesh dhe te disha aq me koti dhe budalla te duket vetja" kjo eshte dhe jeta qe bene ,realiteti me sakte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN JETA QE BENI   Tue 04 Nov 2008, 15:00

mbase sakrificat qe bejme tani mund te na vlejne per te ardshmen Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN JETA QE BENI   Tue 04 Nov 2008, 18:54

vallaj njifarsoj Razz;p:P:P:P jo ashtu sic kemi parashiku po nejse mir pervec shkolles Very Happy


RESPEKTE Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN JETA QE BENI   Tue 04 Nov 2008, 18:56

pupuppu kush pasak ardh publici ku je ti re dryq

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN JETA QE BENI   Sat 08 Nov 2008, 14:28

Ncuq sme pelqen jeta qe bej. Jete Koti. Sad Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN JETA QE BENI   Sat 08 Nov 2008, 15:43

jeta qe boj eshte pak rutin,por po mundohemi me kalimin e kohes ta bejm sa me te hareshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN JETA QE BENI   Thu 20 Nov 2008, 15:39

e ca jete mund te besh ketuja????
sado te mundohesh prape te behet rutine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN JETA QE BENI   Fri 21 Nov 2008, 13:25

Mundohu Te Jetojm Nje Lloj Si ne Xhamajk Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN JETA QE BENI   Sat 22 Nov 2008, 03:49

jo sme pelqen fare Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN JETA QE BENI   Sat 22 Nov 2008, 15:35

tishte dhe pak me bukur zdo me vinte aspak keq,por gjynah te qahemi Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN JETA QE BENI   Sun 30 Nov 2008, 12:01

Jeta qe bej? Rolling Eyes
Me raste me pelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN JETA QE BENI   Tue 02 Dec 2008, 15:53

po re me pelqen kshu qofte perhere Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN JETA QE BENI   Tue 02 Dec 2008, 16:04

Me raste po .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN JETA QE BENI   Mon 15 Dec 2008, 01:31

me pelqen sidomos fundjava Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN JETA QE BENI   Mon 15 Dec 2008, 17:00

lene mo jet te papame jena tu bo SadSadSad

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN JETA QE BENI   Tue 16 Dec 2008, 12:04

Jete KOtiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN JETA QE BENI   Tue 16 Dec 2008, 14:25

pse kaq pesimiste ju mo bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN JETA QE BENI   Tue 16 Dec 2008, 14:34

e mi Kitushiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN JETA QE BENI   Tue 16 Dec 2008, 18:16

o kitush eshte jete monotone Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN JETA QE BENI   Thu 25 Dec 2008, 15:18

vallai gjynof me u qajt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: JU PELQEN JETA QE BENI   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
JU PELQEN JETA QE BENI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!
» Edhe njė zbulim nga jeta e Michael Jackson-it
» Jeta e re pas divorcit. Kam oferta pėr tė hyrė nė politikė
» Bibliografia e Ramiz Kelmendit
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: