PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendesni Antaret qe jan Online..

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 33
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Pershendesni Antaret qe jan Online..   Sun 02 Nov 2008, 18:12

Nje pershendetje per durrsakun dhe babidoll respekte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni Antaret qe jan Online..   Sun 02 Nov 2008, 22:20

Nje Pershendetej Per Adelen Dhe Angel qe jan online

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
adela
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 117
Age : 32
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : leximi
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni Antaret qe jan Online..   Mon 03 Nov 2008, 19:24

ju prshendes te gjith ato qe jane online dhe qe do vijne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni Antaret qe jan Online..   Mon 03 Nov 2008, 19:40

Un Pershendes Veten Time Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni Antaret qe jan Online..   Tue 04 Nov 2008, 21:36

pershendetje per kitushin qe eshte online

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni Antaret qe jan Online..   Wed 05 Nov 2008, 17:50

nje pershendetje per veten time qe qekam sola ne forum Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni Antaret qe jan Online..   Thu 06 Nov 2008, 07:00

Per mua ska pershendetje?Keni te drejte se une hy me shume naten se vuaj nga pagjumesia haha
Ska gje se e pershendes vet, veten time une Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni Antaret qe jan Online..   Thu 06 Nov 2008, 11:24

Pershendes nje vizitor qe qeka online dhe veten e ime gjithashtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni Antaret qe jan Online..   Fri 07 Nov 2008, 16:12

Pershendetje Antaret Online

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni Antaret qe jan Online..   Sat 08 Nov 2008, 15:54

Pershendetje durrsaku001 flower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni Antaret qe jan Online..   Sat 08 Nov 2008, 15:54

Pershendetje Angel sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni Antaret qe jan Online..   Sat 08 Nov 2008, 15:59

pershendetje babydoll gjithashtu durrsakun pa harruar edhe veten

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
armando
Antar
Antar


Numri i postimeve : 72
Age : 27
Registration date : 08/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni Antaret qe jan Online..   Mon 10 Nov 2008, 01:14

pershndetje per angelin qe qeka ne linje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni Antaret qe jan Online..   Wed 12 Nov 2008, 11:39

pershendetje babydollit qe eshte on line

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni Antaret qe jan Online..   Wed 12 Nov 2008, 11:54

pershendetje Angel Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni Antaret qe jan Online..   Sat 15 Nov 2008, 13:41

Pershendetje Angel. Klajdi dhe ky i riu qe ja harova emrin Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni Antaret qe jan Online..   Sat 15 Nov 2008, 13:44

gjithashtu te pershendes edhe une babydoll je goce e rrespektushme

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni Antaret qe jan Online..   Sat 22 Nov 2008, 03:11

pershendetje per angelin edhe sirenen qe jan online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni Antaret qe jan Online..   Mon 01 Dec 2008, 11:34

pershendetje per antaren online babydoll

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni Antaret qe jan Online..   Mon 01 Dec 2008, 11:35

Te pershendes Angel . hello Like a Star @ heaven
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni Antaret qe jan Online..   Fri 05 Dec 2008, 21:10

Nje pershendetje per Dursakun qe e kam ne linje Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni Antaret qe jan Online..   Sat 06 Dec 2008, 13:11

Pershendetje per Angelin se e kom shum larg Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni Antaret qe jan Online..   Wed 10 Dec 2008, 14:08

te pershendes Angel.
RESPEKTE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni Antaret qe jan Online..   Fri 26 Dec 2008, 18:34

pershendes userat e rinj qe kan ardh Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
pronari
Antar
Antar


Male Numri i postimeve : 3
Age : 28
Vendbanimi : tirone
Registration date : 26/12/2008

MesazhTitulli: urime   Mon 29 Dec 2008, 13:57

ju uroje gezuar festat dhe vitin eri te gjitheve mbar si ne jet ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendesni Antaret qe jan Online..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendesni Antaret qe jan Online..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Prezantime ::..ஜ :: Pershendet antaret-
Kėrce tek: