PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Marka e veshjeve qe proferoni ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 33
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Marka e veshjeve qe proferoni ?   Sun 02 Nov 2008, 00:17

CILA ESHTE MARKA E VESHJEVE QE JU PREFERONI...?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Marka e veshjeve qe proferoni ?   Fri 02 Jan 2009, 15:24

Une s'boj naze vesh cdo lloj rrobe te cdo lloj marke.
edhe pse mua vet me pelqen cdo gje e versaces
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Marka e veshjeve qe proferoni ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Trimi i pamposhtur Kapidan Marka Gjoni (1861-1925) pėrballoi ēdo sulm tė armiqve kundėr Mirditės Nga:Tomė Mrijaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Arti dhe Kultura ::..ஜ :: Moda dhe estetika-
Kėrce tek: