PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 DO DOJE TA PERJETOJE DASHURIN SI NE TELENOVELA????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: DO DOJE TA PERJETOJE DASHURIN SI NE TELENOVELA????   Sat 01 Nov 2008, 16:38

Si Thoni ?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: DO DOJE TA PERJETOJE DASHURIN SI NE TELENOVELA????   Sat 01 Nov 2008, 16:40

do te doja ta perjetoja ,por jo te heq te zit e ullirit deri sa te bashkohesha me ate ,skisha dashur as te me godiste kamioni as te me humbet kujtesa hahahhaha por e bukur do te ishte nje dashuri si ne telenovele se ne fund et fundit do marresh ate qe do ne shume raste.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
adela
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 117
Age : 32
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : leximi
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: DO DOJE TA PERJETOJE DASHURIN SI NE TELENOVELA????   Sat 01 Nov 2008, 20:42

Ndoshta sepse te gjith nga kopila behen me baba dhe nene bosa miljardera,gjejne dashurin e jetes se tyre,behen te pasur,behen yje etj etj,nejse po iki te bej nje or gjum se me mir realizohen endrrat qe shoh se sa telenovelat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: DO DOJE TA PERJETOJE DASHURIN SI NE TELENOVELA????   Wed 05 Nov 2008, 06:40

te them te drejten nuk i kam par dhe si shikoj telenovelat dhe sja kam shume haberin ,po njeriun e jetes time e kam dhe ndoshta dashuria jone eshte nje telenovel qe une dhe shpirti ime e dime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: DO DOJE TA PERJETOJE DASHURIN SI NE TELENOVELA????   Thu 20 Nov 2008, 15:29

Jooooooooooo
dashuria s'eshte asnjehere si ajo e telenovelave. sh rrale mbase qellon e tille
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: DO DOJE TA PERJETOJE DASHURIN SI NE TELENOVELA????   Thu 20 Nov 2008, 21:50

as ne enderr,dashuria eshte vetem nji.dhe duhet ta shijojme ne menyren me te mire qe mundemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: DO DOJE TA PERJETOJE DASHURIN SI NE TELENOVELA????   Thu 20 Nov 2008, 23:30

do doja ta perjetoja ashtu si te vije Very Happy

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: DO DOJE TA PERJETOJE DASHURIN SI NE TELENOVELA????   Fri 21 Nov 2008, 10:47

Ncuq si neper telenovela. eshte falsitet i gjalle
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: DO DOJE TA PERJETOJE DASHURIN SI NE TELENOVELA????   Sun 07 Dec 2008, 05:59

Ncuq si neper telenovela. eshte falsitet i gjalle

nuk e di si eshte neper telenovela, por nje gje di cdo falcifikim e ka nje orgjinale qe bazohet Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: DO DOJE TA PERJETOJE DASHURIN SI NE TELENOVELA????   Sun 07 Dec 2008, 10:45

Mu m d'uket fallco dashuria e telenovelave. cdo gje e sajume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: DO DOJE TA PERJETOJE DASHURIN SI NE TELENOVELA????   Sun 07 Dec 2008, 13:46

she si boj sikur sdun dashuri ne telenovela Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: DO DOJE TA PERJETOJE DASHURIN SI NE TELENOVELA????   Thu 18 Dec 2008, 22:37

allai mir do ishte se puth njonen puth tjetren,shkon ne krevat me te gjitha Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: DO DOJE TA PERJETOJE DASHURIN SI NE TELENOVELA????   Fri 19 Dec 2008, 11:17

Une joooo.
i permbahem asaj qe thashe me lart. eshte falsitet cdo gje .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: DO DOJE TA PERJETOJE DASHURIN SI NE TELENOVELA????   Tue 23 Dec 2008, 16:17

komplet dakort me babydollin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: DO DOJE TA PERJETOJE DASHURIN SI NE TELENOVELA????   Wed 24 Dec 2008, 11:55

me tuuu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: DO DOJE TA PERJETOJE DASHURIN SI NE TELENOVELA????   Wed 24 Dec 2008, 13:04

nganjeher edhe vete jeta jone eshte falco

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: DO DOJE TA PERJETOJE DASHURIN SI NE TELENOVELA????   Thu 25 Dec 2008, 11:32

nganjehere vete jeta jone eshte telenovele por qe na ka rene per pjese dhe duhet ta jetojme ashtu si te na vije
her mire her keq..
te gjitha per njeriun qenkan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: DO DOJE TA PERJETOJE DASHURIN SI NE TELENOVELA????   Thu 25 Dec 2008, 15:09

as iher zdu me e perjetu,dhe jeta qe bejm eshte telenovel mir e ka angel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: DO DOJE TA PERJETOJE DASHURIN SI NE TELENOVELA????   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
DO DOJE TA PERJETOJE DASHURIN SI NE TELENOVELA????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Poezi pėr dashurinė
» Fatime Kulli: Mendimi filozofik pėr dashurinė dhe jetėn
» Thėnje tė ndryshme pėr dashurinė!
» Idriz Zeqiraj: Telenovela e pergjakshme me emrin - Kosovė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: