PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Sat 01 Nov 2008, 16:36

Jepni Mendimet Tuaja... Bised Te Kendeshme Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Sat 01 Nov 2008, 16:38

si behet ska me veshtire se ne ato momente kur te kaplon aq shume malli dhe ske se si ta shuash ate ,une per vete ndjehem e trishtuar edhe ashtu zgjohem cdo mengjes deri sa te pajtohem me realitetin .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
adela
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 117
Age : 32
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : leximi
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Sat 01 Nov 2008, 20:46

nuk e takoj cdo bej,ndoshta do e merrja ne tel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Sat 01 Nov 2008, 20:48

gjithmon i gjen zgjidhjet ti ee Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
adela
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 117
Age : 32
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : leximi
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Sat 01 Nov 2008, 21:06

me aq mundesi sa kam po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Sat 01 Nov 2008, 21:12

po normale me aq sa ke mundesi mund ti plotesosh gjerat

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Sun 02 Nov 2008, 05:11

Ndoshta se takoj dote fizikisht por ne zemeren time do jete perjetesisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Sun 02 Nov 2008, 05:53

marr fotografine e tij dhe e shikoj deri sa te me merzitet Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Sun 02 Nov 2008, 10:16

Kur me mer malli per dike qe smundem ta takoj bej sikur s'e mendoj ,m'cef dhe cel qe mos ta mor ntelmmerem me noi gje ose thjesht dal verdalle Sad & bej sikur se mendoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Sun 02 Nov 2008, 15:35

she goca si bo sikur se do Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Sun 02 Nov 2008, 16:37

un per veten time do ktheja cdo gje permbys dhe do e takoja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Mon 03 Nov 2008, 20:58

shiko fotot dhe kujton shume gjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Mon 03 Nov 2008, 22:19

mbyll syte e shikoj ne enderr Razz

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Tue 04 Nov 2008, 01:12

"mbyll syte e shikoj ne enderr " cne ti keshtu se ti nuk na shikoje enderra ?
eeeeeeeee tani e kuptova, ka bere efekt "vrasja qe do me vrisje mua" hahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Tue 04 Nov 2008, 01:18

sirena shkruajti:
"mbyll syte e shikoj ne enderr " cne ti keshtu se ti nuk na shikoje enderra ?
eeeeeeeee tani e kuptova, ka bere efekt "vrasja qe do me vrisje mua" hahahha

nuk e kuptoj ca do te thuash

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
ana
Antar
Antar


Numri i postimeve : 99
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Tue 04 Nov 2008, 01:30

mendoj se fotoja eshte ose dicka qe te ka dhuruar ai
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Fri 07 Nov 2008, 02:58

mendoj duke ikur ne vendet ku kam qene me te
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Sat 08 Nov 2008, 13:59

Klajdi_Dr shkruajti:
she goca si bo sikur se do Razz
E e . aty ku beshtyn, sduhet te lepish me Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Wed 21 Jan 2009, 00:55

kur me merr malli per ate qe smund ta takoj ,kap celularin dhe shkruaj nje sms ,Do te shihemi se shpejti..... bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Wed 21 Jan 2009, 16:05

e puth nga larg Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Fri 23 Jan 2009, 21:44

vras trunin me gjet i menyr me e taku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Sat 24 Jan 2009, 04:14

ti ske te drejta me te vrases trunin se ke gruan afer ,cte bejme neve se me kilometra larg affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 34
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Thu 29 Jan 2009, 17:35

mundohem te lidhem ne internet meqe ta takoj eshte e pamundur Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Thu 29 Jan 2009, 17:45

nganjehere kur me merr malli per dike shkruaj ose email ose sms sikur sot nje rrebesh me fjale thua se me kan faj te gjithe qe une jam larg-
.. Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   Fri 30 Jan 2009, 09:15

Mua me ka mare malli per dike qe as s'mund ta takoj,as s mund ti flas, asgje.
Thjesht bind veten time qe kjo gje eshte e pamundur dhe sduhet ta besh. dhe me kalon Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si i behet kur te mer malli per nje njeri po qe smundesh ta takosh dot......????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !
» Malli pėr atdheun
» Mentor Thaqi: Pak ushqim shpirti dhe ē“mallje malli!
» Bahri Rashica:Na ka marrė malli
» Monda Korca: Malli i mergimtares-poezi-nga Raimonda Moisiu-Kushtuar Korces sime

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: