PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Sun 16 Nov 2008, 10:55

OOOOooo lejeni me Klajdin rehat se ju thyva n'mes te gjithve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Sun 16 Nov 2008, 13:38

mendoj se irena ka re drejte

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Mon 17 Nov 2008, 14:56

jan gjynah ke zoti,por kshu eshte bo kjo bote e felliqur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Tue 18 Nov 2008, 11:18

tani eshte bo profesion me kerku lemoshe . Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Tue 18 Nov 2008, 12:44

ka nga ato qe femijet kerkojn lemoshe gjith diten dhe ne fund i ati ja mer leket e shkon behet tap Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Tue 18 Nov 2008, 13:29

shumica e femijeve i cojne leket ne shpi.
Eshte njera ( kamalece) ke bul.zogu pare qe sillet verdalle dhe ben 8 ore pune. dhe sapo asaj i behet 100 mije lekshi asaj vjen ja mer i vellai qe kur e shef ne rruge s'ta mbush syrin qe o pabuks.
Prandaj dhe te vjen inot kur ju jep lek disave qe vetem jane te shfrytezuar ose te perdorur nga familjaret e tyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Sat 22 Nov 2008, 03:26

ke shume te drejte babydoll edhe une kam pare shum tipe te tilla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Mon 01 Dec 2008, 12:16

Sa vijne dhe shtohen me shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Mon 01 Dec 2008, 13:12

nje prej kalamojve o edhe kjo irena Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Tue 02 Dec 2008, 10:58

edhe me vjen keq edhe jo sepse ka dal ne mode me lyp . Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Tue 02 Dec 2008, 12:58

me ke thene qe e ndjek moden shume pune te mbare babydoll

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Tue 02 Dec 2008, 15:05

gjynah te shkretet.po skemi cti bejm kshu eshte kjo bote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Faik Krasniqi: Kengetaret lakuriq dhe lypsit e rrugeve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: