PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Donatella Versace, fiton “Superstar Aword”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Donatella Versace, fiton “Superstar Aword”   Sat 01 Nov 2008, 14:54

Stilistja italiane Donatella Versace ka fituar cmimin “Superstar Award”. Prince dhe Jennifer Lopez kanė qėnė tė zgjedhurit e organizatorėve pėr t'i dorėzuar cmimin Versaces.

Ceremonia e ndarjes u bė nė nė Cipriani tė New York, ku Doantella u vlerėsua pėr punėn e saj tė palodhshme si njė nga mėsueset mė tė mira tė “Superstar Award”.

Janė vleresuar nga juria e institutit “Fashion Group International” edhe stilistėt tė tjerė tė modės ndėrkombėtare si Christopher Bailey, Bobby Broėn, Francisco Costa, Christian Lauboutin, Philippe Starck, Carla Sozzani, Franca Sozzani dhe Harvey Weinstein.

“Jam shumė e nderuar qė kam marrė cmimin “Superstar Award”, ka thėnė Donatella Versace.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
 
Donatella Versace, fiton “Superstar Aword”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PD: Lulzim Basha fiton Tiranėn, tė dhėnat tona janė tė sakta

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Arti dhe Kultura ::..ஜ :: Kinematografia-
Kėrce tek: