PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Veshja me e shtrenjtė qe keni blerė ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Veshja me e shtrenjtė qe keni blerė ?   Sat 01 Nov 2008, 14:49

Cila eshte veshja me e shtrenjte qe keni blere dhe firma?Po filloj une i pari: Nje pale kepucė Nike 60 euro

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 35
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Veshja me e shtrenjtė qe keni blerė ?   Sat 01 Nov 2008, 15:21

une nje pale syze emporio armani 300 euro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Veshja me e shtrenjtė qe keni blerė ?   Sat 01 Nov 2008, 15:23

qyqa mi gru ti paska marre zoti mend
gjeja me e shtrejnte qe kam ble ka qene nje triko 120 euro

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Veshja me e shtrenjtė qe keni blerė ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Veshja me e shtrenjtė qe keni blerė ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ēfarė pėrmbante Marrėveshja ndėrmjet Ahmet Zogut dhe Nikolla Pashiē?!
» Veēoritė e Skėnderbeut, qė nuk i keni njohur mė parė
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Arti dhe Kultura ::..ஜ :: Moda dhe estetika-
Kėrce tek: