PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Angli, gjobitet 70 paund se hedh plehrat nė kosh..!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 33
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Angli, gjobitet 70 paund se hedh plehrat nė kosh..!!   Sat 01 Nov 2008, 02:26

Njė pensionist nga Lincolnshire u gjobit me 75 paund, sepse vendosi njė ēantė me plehra, nė njė kosh plehrash. John Richard, 84-vjeēar, la njė pako tė paketuar mirė nė njė kosh publik, nė vend qė tė priste pėr dhjetė ditė makinėn qė grumbullon plehrat nga koshat e shtėpive private.
Por autoritetet e bashkisė zbuluan se ku banonte, i bėnė publik emrin dhe i dėrguan nė shtėpi faturėn e gjobės prej 75 paundėsh. Ata thonė se gjoba e tij shkon deri nė 2500 paund nėse shkon nė gjykatė, por zoti Richards nga Boston, preferoi t’i dorėzojė tre tė katėrtat e pensionit javor pėr tė paguar gjobėn prej 75 paundėsh. Ai thotė: “Kjo ėshtė qesharake. Nuk kam hedhur asgjė nė tokė gjatė gjithė jetės sime. Jetoj nė njė shtėpi tė vogėl dhe nuk ka kuptim ta mbash ushqimin e prishur nė ambientet e shtėpisė dhe tė presėsh sa tė vijė makina e grumbullimit”. Zėdhėnėsi i Kėshillit thotė: “Koshat publikė duhen t’i pėrdorin tė gjithė. Nėse ata mbushen vazhdimisht nga tė njėjtat persona atėherė ata bėhen problem”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Angli, gjobitet 70 paund se hedh plehrat nė kosh..!!   Sat 03 Jan 2009, 12:29

sh mire. Duhet te vihet dhe ketu ky ligj, qe kshu shqiptaret mesohen dhe i hedhin plert ne vendin e caktuar
dhe jo nga ballkonet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Angli, gjobitet 70 paund se hedh plehrat nė kosh..!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Kuriozitete-
Kėrce tek: