PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me cfare sporti merreni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Me cfare sporti merreni   Fri 31 Oct 2008, 19:35

Jepni Mendimet Tuaja ??

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni   Sat 03 Jan 2009, 15:25

ME asgje s 'merem per momentin . andej nga pranvera shkoj ne palester
vetem kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Me cfare sporti merreni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Sporti::..ஜ :: Sportet e tjera-
Kėrce tek: