PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje Speciale

Shko poshtė 
AutoriMesazh
CoNNecT
Antar
Antar


Numri i postimeve : 16
Age : 30
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Pershendetje Speciale   Fri 31 Oct 2008, 17:17

Per Tgjitha Gocat E Forumit....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   Fri 31 Oct 2008, 17:23

She Po per Ne Cunat Re Apo Hajt mo Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   Fri 31 Oct 2008, 17:24

Nje Pershendetje Speciale per Angel Durrsakun Fluturen Edhe Cun lacian Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
CoNNecT
Antar
Antar


Numri i postimeve : 16
Age : 30
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   Fri 31 Oct 2008, 17:43

Klajdi_Dr shkruajti:
She Po per Ne Cunat Re Apo Hajt mo Razz

ce do re amon ja te pershendeta ca nolli ??? kshu qe ma mir vetem gocat ishalla po lco rosen naj njona Smile na jep naj msn naj nr cel apo naj kafe se kena ra keq per lek lale Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   Fri 31 Oct 2008, 17:45

hagahaha lol gjith ky cun pa kokerr leku ne xhep re turp Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
adela
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 117
Age : 32
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : leximi
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   Fri 31 Oct 2008, 20:24

Prshendetje te gjith cunave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   Fri 31 Oct 2008, 20:25

pershendetje edhe ty Wink

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   Sat 01 Nov 2008, 15:52

pershendetje speciale per Angelin ,klajdin ,durresakun ,irenen dhe babydoll..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   Sat 01 Nov 2008, 15:56

NJe Pershendetje speciale vetem per ty Flutura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   Sat 01 Nov 2008, 15:59

babydoll shkruajti:
NJe Pershendetje speciale vetem per ty Flutura


flm edhe per ty gjithahstu nje pershendetje superspeciale....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   Sat 01 Nov 2008, 16:04

ngelet tu pershendetj njona tjetren ato qe jan ofline si pershendesni

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   Sat 01 Nov 2008, 16:07

Pershendes te gjiteh anetaret e forumit ,gjithashtu dhe vizitoret dhe sigurisht Adm
We are the best ,f*** the rest
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   Sat 01 Nov 2008, 16:21

Hajt ju pershndes edhe un juve Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   Mon 17 Nov 2008, 16:48

Nje pershendetje sh speciale per Angel . u r the best
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   Mon 17 Nov 2008, 17:03

woooooooooooooow flm shume po mos me bej qefin shume Sad

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   Mon 17 Nov 2008, 17:19

pershendetje speciale per angelin kisssss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   Tue 18 Nov 2008, 10:23

ncuq Angel. s'ta boj qejfin po e meriton
u r special pranej meriton nje pershendetje special
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   Thu 20 Nov 2008, 14:12

nje pershendetje speciale per te gjithe antaret e forumit,ne vecanti angel,klajdin,cunin lacian,armandon,babydoll,fluturen,sirenen,dhe irenen cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   Fri 21 Nov 2008, 12:56

Nje Peshendetje Per Durrsakun Angel Cun Lacian Fluturen Irenen Edhe Sirene Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   Tue 25 Nov 2008, 11:38

Nje pershendetje per te gjithe forumistat ne vecanti durrsakun dhe angelin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   Fri 28 Nov 2008, 01:15

per te gjithe pa perjashtim Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   Mon 01 Dec 2008, 11:34

Nje PERSHENDETJE SUPER SPECIALE VETEM PER WEBMASTERIN E KETIJ SITE-I
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   Sun 25 Jan 2009, 23:25

pershendetje speciale per babydoll sepse edhe vete eshet speciale..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   Mon 26 Jan 2009, 17:16

pershendetjen me te madhe e meriton flutura sepse eshte bere shume aktive ne forum

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   Fri 30 Jan 2009, 15:52

weeeeeeeeee
Persh. sh speciale per durrsakun.
Je king lale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Speciale   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje Speciale
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anton Quni flet pėr Gjykatėn Speciale: LDK-ja nuk do ta cenojė pozitėn ndėrkombėtare tė Kosovės
» Pėrshėndetje nga zemra!
» Prokuroria Speciale heton veprimtarinė e SHIK-ut
» Thaēi: Idetė pėr autonomi e statuse speciale janė 'fluska sapuni'
» Pershendetje ga fshati Akllap

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Prezantime ::..ஜ :: Pershendet antaret-
Kėrce tek: