PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mendoni se dhe veshjet kineze jan te modes?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Mendoni se dhe veshjet kineze jan te modes?   Thu 30 Oct 2008, 20:32

Jepni mendimet Tuaja?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se dhe veshjet kineze jan te modes?   Fri 02 Jan 2009, 15:26

Une kam nje fustan kinez i gjate ,i care ne te dyja anet deri lart dhe eshte sh modern.
ai fustan eshte ne mode .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mendoni se dhe veshjet kineze jan te modes?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Arti dhe Kultura ::..ஜ :: Moda dhe estetika-
Kėrce tek: