PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Parfumi juaj?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Parfumi juaj?   Thu 30 Oct 2008, 20:32

Armany ... Jepni Mendimet Tuaja ?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 35
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Parfumi juaj?   Fri 31 Oct 2008, 02:30

giorgio armani sensi tash ne stinen e dimrit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Parfumi juaj?   Fri 31 Oct 2008, 02:47

i imi eshte hugo boss

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
CoNNecT
Antar
Antar


Numri i postimeve : 16
Age : 30
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Parfumi juaj?   Fri 31 Oct 2008, 17:39

po ja te them ca na kolesioni giorgo arixhiu , dolce gabeli , vesrpuci etj etj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Parfumi juaj?   Fri 31 Oct 2008, 17:47

hagahgahaghgahhagha cna llive tu qesh ene arrixhit kan ardh ktu re Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Parfumi juaj?   Fri 02 Jan 2009, 15:28

channel & tommy girl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Parfumi juaj?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Parfumi juaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Arti dhe Kultura ::..ஜ :: Moda dhe estetika-
Kėrce tek: