PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cilet Tipa Urreni Me Teper ??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
CoNNecT
Antar
Antar


Numri i postimeve : 16
Age : 30
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Cilet Tipa Urreni Me Teper ??   Mon 27 Oct 2008, 17:24

Cilet Tipa Urreni Me Teper Dhe Pse ???

une personalisht urrej ato qe boj si interesant se jan acarus si dhe ato qe perpiqen te bin nsy te tjerve duke ul persona te tjere .... po ju cilet urreni ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet Tipa Urreni Me Teper ??   Mon 27 Oct 2008, 21:51

Un Urrej Tipat Qe Bejn Si Interesant e mbajn Veten per Aq Sa Nuk Jan

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet Tipa Urreni Me Teper ??   Thu 30 Oct 2008, 03:10

une urrej kete tipin siper Razz

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet Tipa Urreni Me Teper ??   Thu 30 Oct 2008, 16:34

Hmmmmm Kush me Urren Mu Qy Katnari papapa Plasi mu se me Urren ti Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 34
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Cilet Tipa Urreni Me Teper ??   Sat 01 Nov 2008, 01:38

urrej tipat qe kan tengerllik..dhe mendje madhesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet Tipa Urreni Me Teper ??   Sat 01 Nov 2008, 02:17

normalisht tangerlliksat urrehen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet Tipa Urreni Me Teper ??   Sat 01 Nov 2008, 15:41

une urrej ,genjesharet ,injorantet ,njerzit labile edhe ata qe shtiren ata qe sjane.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet Tipa Urreni Me Teper ??   Sat 01 Nov 2008, 16:20

Nje mendim me fluturen jam as mua nuk me pelqejn

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet Tipa Urreni Me Teper ??   Sat 01 Nov 2008, 16:21

une urrej klajdin kur ha luledielli

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet Tipa Urreni Me Teper ??   Sat 01 Nov 2008, 16:22

edhe un te urrej kur me han ato milkat Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet Tipa Urreni Me Teper ??   Sat 08 Nov 2008, 05:35

une urrej njerezit mendjelehte qe u flet goja para mendjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet Tipa Urreni Me Teper ??   Sat 08 Nov 2008, 12:14

urej kete siper, e di vete ajo

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet Tipa Urreni Me Teper ??   Sat 08 Nov 2008, 13:50

Urrej intrigantet ,mashtrusat ato qe bojn si interesant, gjithashtu dhe lajkataret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet Tipa Urreni Me Teper ??   Mon 10 Nov 2008, 02:45

e di qe me urren Angel dhe ti e di shume mire se sa te urrej une Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet Tipa Urreni Me Teper ??   Sun 11 Jan 2009, 08:27

po tani per vitin 2009 te ka ik urrejtja ndaj meje?, se mua me eshte shtuar me shume ndaj teje Laughing Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cilet Tipa Urreni Me Teper ??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cilet Tipa Urreni Me Teper ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: