PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
cun_bregdetar
Antar
Antar
avatar

Male Numri i postimeve : 24
Age : 30
Vendbanimi : Durres
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Mon 27 Oct 2008, 14:59

un dikur rrija shum tani rri pak dhe u merja me budalliqe gjona pa vler Razz Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Mon 27 Oct 2008, 16:03

Un Konsumoj Shum Ore Ne Net Merrem Me Chate Forume E Disa Gjera Te Tjera

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 34
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Mon 27 Oct 2008, 23:56

Ah pytje interesante..une konsumoj shum ore ne net tja thuash gjith diten ne net e kaloj
merrem me forume chate ..degjoj muzik..por me shum merrem me chat.. Razz Razz Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Thu 30 Oct 2008, 01:38

ik re mytu dele

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Fri 31 Oct 2008, 21:24

Angel Ska lum ktu ku me u myt .. Sot jam fiksu ne forum Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Fri 31 Oct 2008, 21:27

ne internet do thoja nga ora 9 e mjesit deri ne 2 te nates jo per qef po e ma kerko puna Sad

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
adela
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 117
Age : 32
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : leximi
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Fri 31 Oct 2008, 21:38

nuk e kam llogaritur asnjehere,zakonisht ka te beje sipas diteve,kur skam pun dhe jasht shi rrij shum kur kam pun dhe dal shum pak,zakonisht mbazdite dhe ne darke hyj.rrij per qef por rrij dhe per te punuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Fri 31 Oct 2008, 21:42

ku ke punu ti naj her se sa her u ke fut gjithmon ne chat te kam pa Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
adela
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 117
Age : 32
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : leximi
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Fri 31 Oct 2008, 21:46

qyqa dmth ti gjith naten duke me rujt mua rrin spake pun tjeter Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Fri 31 Oct 2008, 21:48

un nuk jam roje qe te ruj ty po kam par ne chat se kam qen online atehere pranaj Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
adela
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 117
Age : 32
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : leximi
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Sat 01 Nov 2008, 00:26

ehe mir ke bere vec mos me ruuaj shum Cool
Zot sa V.I.P qe jam papapappapapa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Sat 01 Nov 2008, 02:29

une nuk hy shume dhe ateher kur hy vetem ne forum hy dhe ne hi5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Sat 01 Nov 2008, 13:28

she kur u bone ti vip mos ngelt njeri me u bo vip

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Thu 20 Nov 2008, 15:26

saher qe kam kohe te lire, & perdite gjate orarit te punes :5 ore 6 ose 8 me shkeputje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Thu 20 Nov 2008, 18:31

une terrrrrr diten para kom Sad

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Thu 20 Nov 2008, 21:34

aq sa me krijohen mundesite,dhe pjesen me te madhe ne msn,forum dhe poker me angelin Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Fri 21 Nov 2008, 09:48

Angel shkruajti:
une terrrrrr diten para kom Sad
Aty te rrish Angel. ne pune. tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Fri 21 Nov 2008, 13:21

Pothuajse gjith diten rri ne net Konsumoj Shum Koh me Chate Forume Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Mon 01 Dec 2008, 12:18

deri ne oren 3 tere diten ne internet rri( kur skom pune ) .dhe merem me forumin , chat dhe msn Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Mon 01 Dec 2008, 13:07

un gjith diten ne internet rri edhe me te shumten e kaloj ne chat Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 34
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Mon 01 Dec 2008, 21:28

Te them te drejten kam pas konsumuar shum ore ne net por tani spara rri shum hy ndonjeher dhe perdor msn ose mund te luaj ne hi5 poker kaq kisha Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Tue 02 Dec 2008, 15:15

pak rri se e kam me limit netin,po ku rrij fuem ne forum dhe luj poker Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Sun 07 Dec 2008, 05:15

rri shume fare ,diten ne pune ,vetem ne orarin e shkolles srri dhe ne darke deri vone sa me ze gjumi Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Sun 07 Dec 2008, 13:49

si gjithmon me msn , chat , forum .

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Tue 09 Dec 2008, 14:05

me shum ne forum dhe tek facebooku tu lujt poker
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: