PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ne pranin e kujt do te donit te ishit tani..?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ne pranin e kujt do te donit te ishit tani..?   Sat 22 Nov 2008, 03:07

e angelit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ne pranin e kujt do te donit te ishit tani..?   Sat 22 Nov 2008, 15:34

ne pranine e angelit klajdit sirenes e babdool tu pi kafe ke blloku ne tr. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ne pranin e kujt do te donit te ishit tani..?   Sat 22 Nov 2008, 20:33

ne pranine e britnit per sonte

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ne pranin e kujt do te donit te ishit tani..?   Sun 23 Nov 2008, 14:15

Me Pranin e Irendes Dhe Sirenes Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ne pranin e kujt do te donit te ishit tani..?   Tue 25 Nov 2008, 11:07

ne prani te angel sirenes ,irenes durrsakut ke sky tower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ne pranin e kujt do te donit te ishit tani..?   Thu 27 Nov 2008, 02:06

ne pranine e angelit se me paska lene vetem sonte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ne pranin e kujt do te donit te ishit tani..?   Mon 01 Dec 2008, 12:09

PO e nderroj n'cik. JOm ne shoqerine e Angelit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ne pranin e kujt do te donit te ishit tani..?   Tue 02 Dec 2008, 14:18

ne pranine e njeres e di vete ajo

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ne pranin e kujt do te donit te ishit tani..?   Tue 02 Dec 2008, 14:54

nepranine e te gjith antareve Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ne pranin e kujt do te donit te ishit tani..?   Wed 21 Jan 2009, 00:52

Une ne pranine e idhullit tim...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ne pranin e kujt do te donit te ishit tani..?   Wed 21 Jan 2009, 16:08

ne pranin e gjith forumit te bonim i dor gallat

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ne pranin e kujt do te donit te ishit tani..?   Fri 23 Jan 2009, 21:41

un doja te isha ne greqi afer nipave temi qe me ka mar shum malli.a do vdesi daja per ato
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ne pranin e kujt do te donit te ishit tani..?   Sat 24 Jan 2009, 04:08

une ne pranine e mbesave se vdiqa nga malli ...per ti perqafuar...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ne pranin e kujt do te donit te ishit tani..?   Sat 24 Jan 2009, 11:04

Sa duhen nipat e mbesat mer jahu.
ele una do doja shume fare te isha ne pranine e nipit tim Jacob ta perqafoj sh dhe ti jap nje mal me pufje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ne pranin e kujt do te donit te ishit tani..?   Thu 29 Jan 2009, 17:35

Une sot do et doja te isha ne pranine e shoqes time qe sot ka ditelindjen dhe vec une mungoj atje .... Sad Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ne pranin e kujt do te donit te ishit tani..?   Fri 30 Jan 2009, 09:23

Ne pranine e dikujt qe m ka mare malli sh sh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ne pranin e kujt do te donit te ishit tani..?   Fri 30 Jan 2009, 15:23

ne pranine e gjith forumistave ti qerasja me ca i donte zemra Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ne pranin e kujt do te donit te ishit tani..?   Sat 31 Jan 2009, 02:25

Une sot ne pranine e shoqerise qe ka kohe qe po me mungojne..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ne pranin e kujt do te donit te ishit tani..?   Sun 01 Feb 2009, 14:15

durrsaku001 shkruajti:
ne pranine e gjith forumistave ti qerasja me ca i donte zemra Very Happy
heuuuu breeee paske mare rrogen e???

Ne pranine e vetes timetani ne shpi me muzike dhe tu pa tv
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ne pranin e kujt do te donit te ishit tani..?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ne pranin e kujt do te donit te ishit tani..?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kufijtė, kujt i interesonte vakumi ligjor?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: