PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershkruani veten me 5 fjale

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Fri 14 Nov 2008, 12:32

Heu Kur u bone sexy ti mi irena Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Mon 17 Nov 2008, 11:06

Bukurane
thekthy
e lumtur
e hallakatme
me lek
Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Mon 17 Nov 2008, 13:41

lodhur
happy
fiksum
pergjumesh
tjeter mmmmm

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Mon 17 Nov 2008, 14:52

ne qejf
i gezuar
pak me dhimbje koke
jam bo per te qeth
hapyyy me pak fjale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Sun 30 Nov 2008, 12:05

pa gjume
e uritur
prape pa gjume
prape e uritur
dhe prape e pergjumur
Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Sun 30 Nov 2008, 12:09

i merzit
i merzit i merzit
i merzit i merzit i merzit
i merzit i merzit i merzit i merzit
i merzit i merzit i merzit i merzit i merzit

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Mon 01 Dec 2008, 12:08

Nqef
thekthy
N'qef
thekthy
N'qef
Thekthy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Mon 01 Dec 2008, 12:09

OopS 6 fjale dolen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Tue 02 Dec 2008, 15:28

ouuuu ska fjale te pershkruj vetene e ime se jam i mile cuum Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Tue 02 Dec 2008, 16:09

LoL
thekthy
thekthy
thekthy
thekthy
thekthy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Sun 07 Dec 2008, 05:12

e merzit se skam gjume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Sun 07 Dec 2008, 10:51

Sirena ku i ke 5 fjalet Question Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Sun 07 Dec 2008, 12:52

sekthy
cum i mile
cun punore
n'qef
pak i hallakatem

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Tue 09 Dec 2008, 12:04

thekthy
e uritur
punetore
bukurane
serioze
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Tue 09 Dec 2008, 13:38

pergjumesh
pa la syte
pa la dhembet
pa henger mjes
i kputem Neutral Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Wed 10 Dec 2008, 06:09

Sirena ku i ke 5 fjalet ?: Razz
babydoll si ka mundesi qe se kuptoni ju te gjithe ( pa ju ofenduar asnjerin )qe une 5 fjal kam shkruajt kurse ju i keni fjali (mos ndoshta ka dash me shkruajt fjali te tema qe eshte hap dhe e ka shkruajt pa dashje fjal?) sepse fjala nga fjalia jane krejt ndryshe ( nje shkronje eshte "a"dhe "i" qe i japin kuptim krejt ndryshe njera-tjeteres).
Shpresoj te me kuptoni pa ju ofenduar qe e keni gabim ju dhe jo une.( po them ju ,jo ty personalishte po te gjithe me ne kryje Angel qe se ka kap kete gabim) Razz
SHPRESOJ TE MOS ME KEQKUPTONI FLM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Wed 10 Dec 2008, 10:39

sirena shkruajti:
e merzit se skam gjume
sirena rrushe kjo qe ke shkrujt ti eshte fjali .ato qe kemi shkrujt ne jane 5 fjale :
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Wed 10 Dec 2008, 13:37

sirena shkruajti:
Sirena ku i ke 5 fjalet ?: Razz
babydoll si ka mundesi qe se kuptoni ju te gjithe ( pa ju ofenduar asnjerin )qe une 5 fjal kam shkruajt kurse ju i keni fjali (mos ndoshta ka dash me shkruajt fjali te tema qe eshte hap dhe e ka shkruajt pa dashje fjal?) sepse fjala nga fjalia jane krejt ndryshe ( nje shkronje eshte "a"dhe "i" qe i japin kuptim krejt ndryshe njera-tjeteres).
Shpresoj te me kuptoni pa ju ofenduar qe e keni gabim ju dhe jo une.( po them ju ,jo ty personalishte po te gjithe me ne kryje Angel qe se ka kap kete gabim) Razz
SHPRESOJ TE MOS ME KEQKUPTONI FLM
sirena me zhgenjeve

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Wed 10 Dec 2008, 13:54

e perkushtuar
bizi
thekthy
e ftohur
me qurre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Wed 10 Dec 2008, 13:56

sekthy
i embel
stresum
duke ngrire ftoti
pa qyrre

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Wed 10 Dec 2008, 14:01

Sad qurre qurre qurre qurre qurre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Thu 11 Dec 2008, 05:54

Pershkruani veten me 5 fjale
Mesazh nga Cun_Lacian prej Tue 26 Aug 2008, 18:07
Pershkruani veten me 5 fjale .
I merzitur
Duke postu ne forum
Duke u marre me gjithcka vetem me pune jo
Duke pare nga rruga
Duke mos ju pergjigj telefonit


bobydoll ke shume te drejte qe ajo qe kam shkruajte une eshte fjali ,por aman me 5 fjal dhe sa per fakte ke Cun_Lacian qe e ka shkruajt Pershkruani veten me 5 fjale . dhe sipas teje i bie te ket shkruajte 5 fjali dhe jo pes fjale:[
b]I merzitur
Duke postu ne forum
Duke u marre me gjithcka vetem me pune jo
Duke pare nga rruga
Duke mos ju pergjigj telefonit[/b]
dhe sa per ty Angel me vjen sinqerishte keq qe me keqkuptove dhe qe s'harrini asnjeri te me kuptoni nejse une spo vazhdoj me beni si te doni une aq sa mund ju thash tani e keni vete ne dore ta rregulloni gabimin edhe pse sju eshte mbushe mendja asnjerit qe eshte gabim.Gjithsesi FLM per Keqkuptimin nga ana JUAJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Thu 11 Dec 2008, 12:42

ca jan kto mi sirena paske mor kot me duket ;P

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Thu 11 Dec 2008, 15:36

sirena shkruajti:
Pershkruani veten me 5 fjale
Mesazh nga Cun_Lacian prej Tue 26 Aug 2008, 18:07
Pershkruani veten me 5 fjale .
I merzitur
Duke postu ne forum
Duke u marre me gjithcka vetem me pune jo
Duke pare nga rruga
Duke mos ju pergjigj telefonit


bobydoll ke shume te drejte qe ajo qe kam shkruajte une eshte fjali ,por aman me 5 fjal dhe sa per fakte ke Cun_Lacian qe e ka shkruajt Pershkruani veten me 5 fjale . dhe sipas teje i bie te ket shkruajte 5 fjali dhe jo pes fjale:[
b]I merzitur
Duke postu ne forum
Duke u marre me gjithcka vetem me pune jo
Duke pare nga rruga
Duke mos ju pergjigj telefonit[/b]
dhe sa per ty Angel me vjen sinqerishte keq qe me keqkuptove dhe qe s'harrini asnjeri te me kuptoni nejse une spo vazhdoj me beni si te doni une aq sa mund ju thash tani e keni vete ne dore ta rregulloni gabimin edhe pse sju eshte mbushe mendja asnjerit qe eshte gabim.Gjithsesi FLM per Keqkuptimin nga ana JUAJ
sa qeke acaru mi goceeeeeeeeeee

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   Thu 11 Dec 2008, 16:45

jam plotesisht dakort me sirenen,biles bravo i qofte qe e kapi e 1,bravo sirena cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten me 5 fjale   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershkruani veten me 5 fjale
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 30 FOTOT MĖ PREKĖSE TĖ TĖ GJITHA KOHĖRAVE
» Avni Hupi:Dy fjale per fisin Hupi
» Entela Safeti Kasi:Fjalė te Lirisė
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» REXHEP SHAHU:METAFORA E LIRISĖ OSE DIALOG I PĖRFYTYRUAR ME VETEN

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: