PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje Lajm i Cuditshem

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Nje Lajm i Cuditshem   Sat 04 Oct 2008, 18:24

Mėsuesja kėrkon objekte tė ēuditshme, sjellin granatė

Njė shkollė nė Francėn veriore, nė qytetin Bethune ėshtė evakuuar ditėn e djeshme, pasi njė 9-vjeēare mori njė granatė dore tė Luftės sė Dytė Botėrore t’ia tregonte shokėve tė klasės. Mėsuesja e saj u kishte kėrkuar nxėnėsve tė merrnin me vete objekte tė pazakonta nė shkollė”, thotė zėvendės shefi i policisė, Vincent Roberti. Vajza u bind, duke marrė me vete granatėn qė vėllai i saj kishte gjetur nė njė ēantė. Mėsuesja “reagoi menjėherė duke e vendosur armėn nė ēantė plastike dhe duke e nxjerrė nė oborr”. Mė pas njoftoi drejtorin e shkollės dhe policia mbėrriti menjėherė nė vendngjarje. Policia, zjarrfikėsit dhe ekspertėt e heqjes sė bombave mbėrritėn nė skenė ndėrkohė qė shkolla u evakuua. Zoti Roberti thotė se granata nuk shpėrtheu kur iu hoq siguresa.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje Lajm i Cuditshem   Sat 03 Jan 2009, 13:22

Paska qene bosh granata. pa barut.
shyqyr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nje Lajm i Cuditshem
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» LAJM MORTI-VDIQ PATRIOTI E VEPRIMTARI, I BURGOSURI POLITIK , SHKRIMTARI E GAZETARI KADRI MANI
» Njė lajm i hidhur nga Kebeku

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Kuriozitete-
Kėrce tek: