PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Filmi qe ju ka lene me shume mbresa!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 33
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Filmi qe ju ka lene me shume mbresa!   Tue 26 Aug 2008, 19:26

Filmi qe ju ka lene me shume mbresa!

Mua me ka pelqyer peralle nga e kaluara, (gjino fiqte) lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
 
Filmi qe ju ka lene me shume mbresa!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nik Gjonaj: Filmi i Skėnderbeut mė 1953, kishte pasaktėsi historik
» LUIGJ GURAKUQI
» Drita Krasniqi:Njerzit me dy Fytyra vdesin gjithmon te Pafytyr...!!!!
» 1999, Ja si u mor peng autobusi grek nga emigranti shqiptar
» Me shume se 3/4 e vajzave tunizine jane "virgjiresha te asistuara nga mjeksia"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Arti dhe Kultura ::..ஜ :: Kinematografia-
Kėrce tek: