PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ditet e Vjeshtes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Ditet e Vjeshtes   Mon 22 Sep 2008, 22:43

C'mendoni per stinen qe po vjen ju ben te ndjeheni mire apo edhe ndonjerit nga ju ju shkaton merzi??? mua per vete me pelqente vjeshta dikur....por sot jo me sjell ne mendje momente te trishta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ditet e Vjeshtes   Mon 22 Sep 2008, 23:01

fiksimi im ne stinen e vjeshtes eshte te shetis ne ndonje park me peme,pasi kn rene gjethet me pelqen shum zhurma qe shkaktojn kur i shkel.me pelqen vjeshta se nuk eshte as vap as ftohte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ditet e Vjeshtes   Mon 22 Sep 2008, 23:04

edhe mua vjeshta me ka pelqyer gjithmon po ashtu dhe pranvera po vjeshta ket vit nuk me pelqen sepse do me kujtoje te kaluaren qe me beri te lumtur e tani te hidheruar Smile

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ditet e Vjeshtes   Thu 25 Sep 2008, 20:20

jane te mrekullueshme sidomos ajo renia e gjetheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ditet e Vjeshtes   Thu 25 Sep 2008, 21:59

I Njejti Mendim me Irenen Ato gjethet krijojn Nje Pamje Shum te bukur Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
armando
Antar
Antar


Numri i postimeve : 72
Age : 27
Registration date : 08/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ditet e Vjeshtes   Fri 26 Sep 2008, 19:40

sa romantike qekeni more
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ditet e Vjeshtes   Sat 27 Sep 2008, 20:34

armando shkruajti:
sa romantike qekeni more

hahahaha hallall mando.jo megjithmen jan te bukura ditet e vjeshtes po jan dhe pak te ftohta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ditet e Vjeshtes   Sun 05 Oct 2008, 00:03

zakonisht ditet e vjeshtes te mundojne ne shume raste mua me tmerron fakti se si bien gjethet ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 34
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Ditet e Vjeshtes   Sat 01 Nov 2008, 02:07

Ditet e vjeshtes me pelqejn jasht mase
sidomos kur gjethet fillojn te bien eshte dicka shume bukur Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ditet e Vjeshtes   Sat 01 Nov 2008, 02:12

mmmmm sa romantik ky cuni po me ben te bie ne dashuri me kete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ditet e Vjeshtes   Sat 08 Nov 2008, 05:50

i bashkangjitem durrsaku001 po me nje perjashtim te vogel me pelqen dhe debora ne dimer ,vdes me gjuajte pak me topa debore sidomos shpirtin time dhe te loz me nipin kurse shiun me pelqen ta veshtroj kur bie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ditet e Vjeshtes   Tue 25 Nov 2008, 11:21

Ditet e vjeshtes koti fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ditet e Vjeshtes   Tue 25 Nov 2008, 11:21

Ju te jgithe romantike te medhenj "sidomos kjo sirena me durrsakun Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ditet e Vjeshtes   Wed 26 Nov 2008, 05:01

aaaaaaaaaaa ka lezet babydoll behu dhe ti pak me qe sdo te jesh shume sa ne Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ditet e Vjeshtes   Wed 26 Nov 2008, 15:02

behem una po ne vere . leqe edhe po te dua iken ditet e vjeshtes . ka ardh dimri tashi . Sad uffaaa c'na u thane duret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ditet e Vjeshtes   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ditet e Vjeshtes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ora e dashurisė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: