PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cila ngjyre mbizoteron ne garderoben tuaj?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 33
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Cila ngjyre mbizoteron ne garderoben tuaj?   Mon 15 Sep 2008, 18:37

Pershendetje,

A keni nje ngjyren tuaj te preferuar ne veshje?
E zgjidhni ate sepse ju shkon me shume sepse eshte ne mode apo thjesht debulese?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cila ngjyre mbizoteron ne garderoben tuaj?   Mon 15 Sep 2008, 18:46

Ne Garderoben Time Mbizoteon Ngjyra Bardh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cila ngjyre mbizoteron ne garderoben tuaj?   Mon 15 Sep 2008, 18:49

ne gardoroben time ngjyra me lara

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cila ngjyre mbizoteron ne garderoben tuaj?   Fri 02 Jan 2009, 15:35

te gjitha ngjyrat mbizoterojne ne garderoben time,por me shume spikat te zezen
ME PELQEN SH E PERDOR JASHTEZAKONIOSHT SHUME Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cila ngjyre mbizoteron ne garderoben tuaj?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila ngjyre mbizoteron ne garderoben tuaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PĖRSHĖNDETJE, URIME dhe SUKSESE nė JETĖN TUAJ tė LAVDISHME
» Ē' ĖSHTĖ NJERIU? CILA ĖSHTĖ ORIGJINA? ĒFARĖ LLOJ SHORTI KA AI?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Arti dhe Kultura ::..ஜ :: Moda dhe estetika-
Kėrce tek: