PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Para Pasqyres ..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 33
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Para Pasqyres ..   Mon 15 Sep 2008, 18:36

Sa ore rrini para pasqyres duke u rregulluar?

ok kaq kisha Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Para Pasqyres ..   Fri 02 Jan 2009, 15:36

Varet,
zakonisht 5 min. kur jam duke ik per ne pune.
Kur kam noi "takim" gjysem ore para pasqyres Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Para Pasqyres ..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Me para tė shtetit shėtitje nė Paris (Foto)
» Sipas serbėve, Flamuri ynė para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjė njė kryq
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRĖ NĖ GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI
» Kronologjia e ngjarjeve qė nga vitet 600 para Krishtit deri mė sot
» Mentor Thaqi:P-PS (Para-PostSkriptum): Kur tė ndiqet miza nė primje, cili i arritjes nuk ėshtė fort i lavdueshėm!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Arti dhe Kultura ::..ஜ :: Moda dhe estetika-
Kėrce tek: