PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 10 WEB-faqet me te shtrenja ne bote

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 33
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: 10 WEB-faqet me te shtrenja ne bote   Mon 08 Sep 2008, 14:31

Website #1
www.yahoo.com
Hapur me: 18-Jan-1995
Ēmimi: $3,781,719,510

Website #2
www.msn.com
Hapur me:: 10-Nov-1994
Ēmimi:$2,075,740,203

Website #3
www.google.com
Hapur me: 15-Sep-1997
Ēmimi: $2,670,839,190

Website #4
www.youtube.com
Hapur me: 15-Feb-2005
Ēmimi:$1,583,955,404

Website #5
www.myspace.com
Hapur me: 22-Feb-1996
Ēmimi:$2,402,409,207

Website #6
www.live.com
Hapur me: 28-Dec-1994
Ēmimi:$816,584,998

Website #7
www.baidu.com
Hapur me: 28-Dec-1994
Ēmimi:$804,499,505

Website #8
www.orkut.com
Hapur me: 08-Dec-2002
Ēmimi:$777,030,819

Website #9
www.wikipedia.org
Hapur me: 13-Jan-2001
Ēmimi: $299,711,546

Website #10
www.microsoft.com
Hapur me:02-May-1991
Ēmimi: $1,455,768,506
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
 
10 WEB-faqet me te shtrenja ne bote
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pilo Zyba: INTERNETI KOHA DHE PASIONI - nėpėr faqet poetike nė Facebook -

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Kuriozitete-
Kėrce tek: