PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zbritet nga avioni per shkak te veshjes provokuese..

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 33
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Zbritet nga avioni per shkak te veshjes provokuese..   Mon 08 Sep 2008, 14:24

Ajo ėshtė lejuar qė tė hyjė nė aeroplan vetėm pasi mbulimit tė pjesės sė zbuluar tė barkut.

Amerikania 23 vjeēare, Kajla Ebert, ėshtė detyruar te zbrese nga aeroplani, pasi veshja e saj ėshtė vlerėsuar si provokative. Sipas njė deklarate qė i ka dhėnė televizionit amerikan NBC, Ebert ka thėnė se zyrtari i kompanisė Sotvest Erlajns, e ka urdhėruar atė te zbrese nga aeroplani, sepse ishte veshur nė mėnyrė provokative. “Kjo ėshtė njė aviokompani familjare dhe jeni tė veshur nė mėnyrė jo te pershtatshme pėr tė udhėtuar me kėtė aeroplan”, i ka thėnė zyrtari.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
 
Zbritet nga avioni per shkak te veshjes provokuese..
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Avioni nga Tirana devijon destinacionin, ne vend te Bolonjes ateron ne Sllovaki
» Xhesika Vula:Pranimi i Rezolutės 1244 pėr shkak tė kėmbėnguljes sė Serbisė, devalvon pavarėsinė e Kosovės, tė shpallur mė 17 shkurt 2008
» Alma Lama: Pėr shkak tė diskriminimit gjinorė, kuota gjinore e nevojshme edhe nė Qeveri
» Gashi: Protestuesit nuk dolėn pėr shkak tė milionerėve Haradinaj e Limaj
» Njė vit pas rrėzimit tė avionit mbi Lumin Hudson - Njė histori dashurie qė lindi nė Avionin 1549

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Kuriozitete-
Kėrce tek: