PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cili esht kurioziteti me i cuditshem qe keni degjuar ???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 33
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Cili esht kurioziteti me i cuditshem qe keni degjuar ???   Mon 08 Sep 2008, 14:23

3 vdekjet me te cuditshme ne bote::
Ne vendin e pare qendron vdekja e nje veterineri, i cili, pasi vaksinoi nje lope, u ul te
pine nje cigare. Mirepo lopa, ne shenje mirenjohjeje, i dha nje shkelme ne koke duke i marre jeten.

Ne vendin e dyte qendron vdekja e nje polici.Gjate kohes qe ai flinte, degjoi zilen e telefonit dhe ne vend qe te merrte receptorin, mori pistoleten poshte jastekut dhe i qelloi vetes ne koke...

Vendin e trete e mban nje biznesmen amerikan, qe sapo kishte blere nje zyre ne qender te qyrtetit. Ai kishte ftuar aty te dashuren e vet dhe gjate kohes qe po i tregonte xhamat e forte te dritares, ata u thyen dhe biznesmeni ra nga kati i 73-te i nderteses.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
 
Cili esht kurioziteti me i cuditshem qe keni degjuar ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Veēoritė e Skėnderbeut, qė nuk i keni njohur mė parė
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» Mentor Thaqi:P-PS (Para-PostSkriptum): Kur tė ndiqet miza nė primje, cili i arritjes nuk ėshtė fort i lavdueshėm!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Kuriozitete-
Kėrce tek: