PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Grate dhe Termat Teknike..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 33
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Grate dhe Termat Teknike..   Mon 08 Sep 2008, 13:54

Gratė mund tė jenė:

- INTERNET qė mezi futesh

- SERVER gjithmonė e zėnė kur tė nevoitet

- WINDOWS tė gjithė e dinė qė nuk funksionon, por s'bėjnė dot pa tė.

EXCEL thonė se shėrben pėr shumė gjėra, por pėrdoret vetėm pėr
operacionet bazė.

- WORD ka gjithmonė njė surprizė pėr ju, por askush nuk ja di tė
gjitha sekretet

- D.O.S. tė gjithė e kanė pėrdorur ndonjėherė, por asnjė nuk e do mė.

- BACKUP kujtoni se i ka tė gjitha, por kur shkoni tė kėrkoni,
pikėrisht ajo qė ju interesonte…mungon.

- VIRUS (e njohur edhe si grua), arrin kur nuk e pret, installohet dhe
zotėron gjithēka tėnden. . Nėse provon ta disinstallosh humbet diēka,nėse nuk provon… humbet gjithēka.

- SCANDISK dihet qė ėshtė e mirė, por askush nuk e di se ē'bėn nė tė vėrtetė.

- SCREENSAVER Nuk hyn nė punė pėr asgjė, por ėshtė e lezetshme.

- RAM harron gjithēka sapo shkėputet prej teje.

- HARDDISK kujton gjithēka, GJITHMONĖ.

- MOUSE funksionon vetėm kur e keqtrajton ose e pėrplas.

MULTIMEDIA bėn qė tė tė duket gjithēka e bukur.

-MICROSOFT do qė tė ketė kontrollin mbi tė gjithė meshkujt qė takon dhe kėrkon qė ti bindė qė ajo .. ėshtė mė e mira pėr ta.Bėn gjithēka pėr ti vėnė meshkujt kundėr femrave tė tjera dhe tė . premton se do tė tė japė gjithēka nėse ja dorėzė rubrikėn tėnde. Mė parė se ta marrėsh vesh, ajo ėshtė bėrė gruaja jote e jetės… do tė arrijė njė ditė qė edhe pėr tė hapur frigoriferin, do tė tė duhet leja prej saj.

- PASSWORD Kujton se je i vetmi qė e njeh, por e njeh gjysma e botės.

-MP3 tė gjithė duan ta shkarkojnė.

-CPU Nga jashtė duket sikur ka gjithēka, por nga brėnda ėshtė bosh.

- MONITOR Pėrpiqet qė tė tė bėjė qė ta shikosh jetėn me ngjyra mė tė ndezura.

- DATAWAREHOUSING ti tregon tė gjitha… me pėrjashtim tė asaj qė tė intereson me tė vėrtetė.

E-MAIL Nė ēdo 10 gjėra qė tė thotė….8 janė budallalleqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Grate dhe Termat Teknike..   Sat 13 Sep 2008, 16:03

Femra esht si loti te rreshqet nga dora kur nuk je i zoti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: Grate dhe Termat Teknike..   Mon 03 Nov 2008, 21:11

femra eshte shume e bute por kur ti e lendon behet shume e keqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Grate dhe Termat Teknike..   Mon 03 Nov 2008, 21:14

Ta Morin Holl e Holl Femra esht shum e trash Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Grate dhe Termat Teknike..   Tue 11 Nov 2008, 04:29

Te mbeshtes deri diku Klajdi po dua te te them qe femera sa e trash eshte aq e zgjuar eshte sa sta pret mendja kurr ok e ka kete aftesi ,kurse ju meshkujt bini pre e tyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Grate dhe Termat Teknike..   Tue 11 Nov 2008, 18:19

ta marresh holle holle ti sirena jo te gjithe bien pre e femres

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Grate dhe Termat Teknike..   Wed 12 Nov 2008, 01:40

Angel e di qe pyll pa derra nuk ka qe keshtu une nuk e pergjithsova po me e shumta ashtu jane pranoje realitetin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Grate dhe Termat Teknike..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Grate dhe Termat Teknike..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: