PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te kapesh nje femer! (batuta strategjike)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 34
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Si te kapesh nje femer! (batuta strategjike)   Mon 08 Sep 2008, 13:47

Si te kapesh nje femer! (batuta strategjike)

Kuptohet nuk duhet te filloni me fjalin klasike

O GOCE ME FAL 1 MINUTE, por duhet te shkoni te vendosur dhe ti thoni 1 nga keta fraza, ndoshta nuk do te kapni, por do te fitoni simpatine e saj.
Pasi te kesh thene frazen mos insisto por largohu....

ajo do te te mendoje dhe per heren tjeter ēdo gje do te jete me e lehte sesa ti mendon
1. Fustani yt do te rrinte shume bukur ne dyshemen e dhomes time.

2. Je e lodhur? Pse nuk ulesh ne gjunjet e mi dhe te flasim pak?

3. Mund te te ofroj diēka per te pire apo do direkt parate?

4. Nuk e njoh mire kete qytet, mund te me thuash ku eshte shtepia jote?

5. Nese te them qe ke trup te bukur, do ta mbaje ngjitur me timin?

6. (Duke pare etiketen e veshjes se saj) Doja te shikoje nese ishe bere ne Parajse?

7. Nese kemba jote e majte quhet Pashke, dhe e djathta Vit i Ri, do te me lije te kaloja pushimet?

8. Babai yt mos ka qene Hajdut? Sepse dikush ka vjedhur yjet dhe i ka vene ne vend te syve te tu.

9. Mos jemi pare diku? Ndoshta nuk te njoh me rroba, si thua?

10. Do ta zbulosh pse shoket e mi me quajne Trikembesh?

11. Sa kembe te bukura? Kur hapen?.

12. (Duke i ofruar 1 Kokteil) Pije te gjithe, kur te jesh e dehur po kthehem.

13. (Duke e therritur me gishtin tregues) Psss, hajde pak ketu, e pe si te bera qe te vije me 1 gisht, imagjino me 10.

14. Kam ngrene gabimisht 2 Viagra, mund te me ndihmosh.

15. Ej maēoke, ke deshire te kalosh 1 nga jetet e tua me mua?

16. Ty te pelqejne shume bimet? E kuptova, se nuk ka mundesi sesi i kishe rritur keta pjeprat.

17. Me fal. Nese te kerkoje te qe te bejme dashuri, do te me japesh te njejten pergjigje qe do ti jepje kesaj pyetje?

18. Me fal nese te dukem Idiot, por kur te shoh ty nuk me qarkullon me gjak ne tru.

19. Me fal. E di ku e kam shtepine une? Ok hajd te ta tregoj.

dhe e fundit por qe duhet ta thoni gjithnje pasi te keni thenje 1 nga frazat e mesiperme.

20. Me pelqen shume kur me thua "Ik zhduku"

me kaQ e mylla per sot, thoni ju ndonje , perveē asaj
"O goce nalo 1 minute, se nuk jam hajdut etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te kapesh nje femer! (batuta strategjike)   Thu 06 Nov 2008, 06:27

nga te gjitha cka ke then nuk do pranoja pervec:
"8. Babai yt mos ka qene Hajdut? Sepse dikush ka vjedhur yjet dhe i ka vene ne vend te syve te tu.
Do te jepja nje buzeqeshje dhe o te thoja:
"Nuk do te lejoj qe te behesh dhe ti Hajdut"Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Si te kapesh nje femer! (batuta strategjike)   Fri 07 Nov 2008, 03:06

"Mund te te ofroj diēka per te pire apo do direkt parate? "
mi jep lek se du me ble ca gjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si te kapesh nje femer! (batuta strategjike)   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si te kapesh nje femer! (batuta strategjike)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Tema Shoqerore ::..ஜ :: Dashuri dhe Pasion-
Kėrce tek: